100-300 TL Yazıcı tavsiyesi

Hakan Acer

Kilopat
Yer
Trabzon/Ortahisar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Gigabyte B660M DS3H ATX - Gigabyte RTX 3060Ti Vision OC - Intel i5 12600K - Gskill RipjawsV 4000MHz Cl18 (2x8) DDR4 - Silicon Power 5000/4400 MB/S M.2 4x4 gen 1TB - Aerocool Airhawk - Corsair CV750+80w - Corsair Hydro H100X Sıvı Soğutma
Arkadaşlar renkli olarak çıktı verebilen yazıcı almayı düşünüyorum. Bütçem ortalama 100 - 300 TL arasında. İki yazıcı gördüm birisi CANON PIXMA E414 diğeri HP DESKJET 2620 Kablosuz. Şu anlık bunları görebildim. Sizin önerebileceğiniz bu fiyat aralarında yazıcı var mı? Veya bu söylediğim yazıcılardan hangisini almalıyım? Mürekkep tanklı olması daha mantıklı olabilir. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Ucuza alacağınız mürekkep tanklı yazıcılar sizi canınızdan bezdirir. O sistemleri ilk çıktığı günden beri kullanan birisi olarak gönül rahatlığıyla belirtiyorum. Tanklı beslemelerde şu sıralar en iyi sistem Epson markasının fabrika çıkışı tanklı yazıcıları olmakla beraber maalesef istediğiniz fiyat aralığına yakın değil. Daha ucuza alacağınız sistemlerde karşılaşacağınız en büyük sorun ise sistemin hava yapması olacaktır. İstediğiniz fiyat aralığında en sağlıklı çözüm ise kartuşu elle doldurmak olur. Bunun için de Pixma E414 modelini düşünebilirsiniz.
Eğer üzerine çıkabilirseniz aşağıda link bıraktığım ürünü öneririm.

Daha ucuz alternatif ararsanız da aşağıdaki ürünü düşünebilirsiniz.

Ucuza alacağınız mürekkep tanklı yazıcılar sizi canınızdan bezdirir. O sistemleri ilk çıktığı günden beri kullanan birisi olarak gönül rahatlığıyla belirtiyorum. Tanklı beslemelerde şu sıralar en iyi sistem Epson markasının fabrika çıkışı tanklı yazıcıları olmakla beraber maalesef istediğiniz fiyat aralığına yakın değil. Daha ucuza alacağınız sistemlerde karşılaşacağınız en büyük sorun ise sistemin hava yapması olacaktır. İstediğiniz fiyat aralığında en sağlıklı çözüm ise kartuşu elle doldurmak olur. Bunun için de Pixma E414 modelini düşünebilirsiniz.
Eğer üzerine çıkabilirseniz aşağıda link bıraktığım ürünü öneririm.

Daha ucuz alternatif ararsanız da aşağıdaki ürünü düşünebilirsiniz.
HP olanını kullanıyorum. Vatan bilgisayardan almıştık hepsiburada ne kadar ucuzmuş. 😅

Alacaksan önerebilirim. Tek sorunu ekonomimizden dolayı artan toner fiyatları.

HP olanını kullanıyorum. Vatan bilgisayardan almıştık hepsiburada ne kadar ucuzmuş. 😅

Alacaksan önerebilirim. Tek sorunu ekonomimizden dolayı artan toner fiyatları.
Yanıtın için teşekkür ederim. Peki bu tonerleri el ile doldurmak ne kadar sağlıklı yani doldurup kullanmaya devam edebiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı