100-350 TL Minecraft PvP için mouse önerisi

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam ben 100-350 TL arası mouse arıyorum da bakıyorum. Tam alacağım diyorum olumsuz yorum çıkıyor. Ben böyle Minecraft'ta PvP de ve FPS oyunlarında kullanabilcemğim. Çok iyi CPS aldırabilecek drag Click, jitter Click, moonwalk, vb. şeylerde iyi CPS verecek masue arıyorum. Rica ediyorum. Düzgün mouse olsun. Ben

Bunları düşündüm sizce mantıklı mı? Veya daha iyisi var mı?

Selam. Ben 100-350 TL arası mouse arıyorum da bakıyorum. Tam alacağım diyorum olumsuz yorum çıkıyor. Ben böyle Minecraft'ta PvP de ve FPS oyunlarında kullanabileceğim. Çok iyi CPS aldırabilecek drag Click, jitter Click, moonwalk, vb. şeylerde iyi CPS verecek fare arıyorum. Rica ediyorum. Düzgün mouse olsun.
bas bas paralararı bloody e

Selam. Ben 100-350 TL arası mouse arıyorum da bakıyorum. Tam alacağım diyorum olumsuz yorum çıkıyor. Ben böyle Minecraft'ta PvP de ve FPS oyunlarında kullanabileceğim. Çok iyi CPS aldırabilecek drag Click, jitter Click, moonwalk, vb. şeylerde iyi CPS verecek fare arıyorum. Rica ediyorum. Düzgün mouse olsun.
Buyrun hocam, bunu ben de Minecraft için kullandım. Drag, ButterFly ve diğer bütün clickleri destekliyor. Drag ile rahat 20 ye ulaşabiliyorsunuz. Tek sıkıntı yurtdışında satılıyor.

Razer DeathAdder essentials veya Corsair Katar Pro. Gidip de Minecraft youtuberlarının sponsorlarla önerdiği "arkadaşlar bakın bu Rampage Mouse'da nasılda drag Click yapılıyor" gibi diyen YouTuber'ların Rampage gibi kalitesiz bir markanın mouselarını alma sadece drag yapılıyor diye.

Buyurun hocam, bunu ben de Minecraft için kullandım. Drag, butterfly ve diğer bütün Click'leri destekliyor. Drag ile rahat 20'ye ulaşabiliyorsunuz.

Alınmaz sensörü berbat. Malzeme kalitesi iyi değil. Sadece drag Click 20CPS için alınmaz. Ayrıca TR serverlarında Max left and right Click 15-16 CPS.

Buyrun hocam, bunu ben de Minecraft için kullandım. Drag, ButterFly ve diğer bütün clickleri destekliyor. Drag ile rahat 20 ye ulaşabiliyorsunuz. Tek sıkıntı yurtdışında satılıyor.
yanlış anlamada bune gözümü çok yorar .

Geri
Yukarı