100 bin TL 125CC motor tavsiyesi

Everythink

Hectopat
Daha çok şehir içinde süreceğim. Şu an bende Honda PCX 125 (2022) var. Çok hoşuma giden bir motor. Evden okula, okuldan eve gitmek için kullanacağım. Motorum iyi mi, yoksa değişmem lazım mı? 90-100 bin lira arasi daha iyi motorlar var mi?

Son düzenleme:
Şehir içi için oldukça güzel bir motosiklete sahipsiniz. Değiştirme isteğiniz neden?

Biraz yavaş hızlanıyor gibi mesela 100e çıkmam için bana 7 8 saniye lazım belki de daha fazla Ya da 125Cclerin hepsi böyle dediğim gibi çok memnunum ama bu fiyata daha iyileri varsa da değerlendirmek isterim motorum daha yeni 2 bin kilometre yeni oldu.
Motorum bu biraz büyük olduğu için mi yavaş hızlanıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220730-193945_Gallery.jpg
    Screenshot_20220730-193945_Gallery.jpg
    118,8 KB · Görüntüleme: 70
Hızlanması doğrudan beygir ile alakalı. Motorunuz henüz rodajda olduğu için de bir miktar performans artışı bekleyebilirsiniz ileri ki süreç için. Fakat bu meretin üstüne çıkınca hep daha fazlasını isteyeceğiniz için hiçbir zaman yeterli gelmeyecek. Kilometre tecrübeniz nedir?

Bunlar ilginizi çekebilir:

Bunlar ilginizi çekebilir:

Hocam R125i sürdüm arkadasimda vardı motorları değişmiştik 1 hafta kadar ama bana göre değilmiş bu motor onu anladım scooter tarzı motorlar daha iyi gibi bana.

Hocam R125i sürdüm arkadasimda vardı motorları değişmiştik 1 hafta kadar ama bana göre değilmiş bu motor onu anladım scooter tarzı motorlar daha iyi gibi bana.
Bu tarz bir şey arıyorsanız hız beklememeniz gerekiyor, zaten oturuş konumu ve şekli düşük hızlar için tasarlandığından anlaşılıyor; hız yapabilecek modeller arıyorsanız o şey scooter varyantları değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı