100 bin TL motosiklet önerisi

ABS'li modeli güzeldir ama büyükşehir de yaşamıyorsanız bir de masraftan korkuyorsanız önermem parça konusu sıkıntılı. Ne kadar doğru bilmiyorum ama Avusturya'dan geldiği için Euro'ya çok bağlı olduğunu söylüyorlar. Yıllar önce yazmışlar bunu ama bence artık oturmuştur piyasası.

Piyanocu iyidir ve çok yakışıklıdır, 130 falan da hikaye arkadaşlar.

Eki Görüntüle 1421540
115.000 TL'ye keşke olsa da alabilsek. Bayiler motorları boş olarak satmamakta ve ekstra almayı zorunlu kılmaktalar. Bu ekstraların içeriği Quick Shifter, Akrapovic egzoz, radyatör koruma, telefon tutacağı ve tank pad olmaktadır. Ekstralar ile motosikletin fiyatı 160.000 TL'ye kadar çıkmakta. Eğer insaflı bir bayiye denk gelinirse birkaç ekstra daha çıkartarak daha uyguna alınabilir.

Hocam 400nk bakmanızı öneririm.
Kronik olarak motor bloğu sorunlu bir motosiklet olduğundan ve fazla sorun çıkardığını bir çok kullanıcısı söylemekte. Ayrıca MT25 varken 100.000 TL'ye NK400 almak parayı çöpe atmaktan farksız olacaktır.

115.000 TL'ye keşke olsa da alabilsek. Bayiler motorları boş olarak satmamakta ve ekstra almayı zorunlu kılmaktalar. Bu ekstraların içeriği quick shifter, akrapovic egzoz, radyatör koruma, telefon tutacağı ve tank pad olmaktadır. Ekstralar ile motosikletin fiyatı 160.000 TL'ye kadar çıkmakta. Eğer insaflı bir bayiye denk gelinirse birkaç ekstra daha çıkartarak daha uyguna alınabilir.

Kronik olarak motor bloğu sorunlu bir motosiklet olduğundan ve sorun çıkardığından bahsedilmekte. Ayrıca MT25 varken 100.000 TL'ye NK400 almak parayı çöpe atmaktan farksız olacaktır.

CF moto hakkında çok bilgim yok ama arada CC farkı olduğu için daha güçlü olmaz mı?

Amacınızı pek anlamadım ben kamp falan yaptığım için commuter ve touring tercih ediyorum ama size naked ya da super Sport uygun olacaktır benim tavsiyem 0 R25 olurdu servis ve parça bakımından çok bulunabilir. Kawasaki Ninja seriside güzel ama olduğun ilde servisinin olup olmadığını Kawasaki'nin kendi sitesinden kontrol edebilirsin yoksa o da güzel motordur.

R25'in sifirini bulabilirsen servis ve parcasi da tabii ki bulunabilir.

Geri
Yukarı