100 bin TL yazılım için laptop önerisi

ENESSEFA

Femtopat
Daha fazla  
Şimdi aklımdan MacBook Pro geçiyor ama hem yazılım hem de işte para kazandıracak işler yapmak istiyorum yani oyle kaliteli olacak ki beni o PC 7-10 sene götürecek. Fiyat sıkıntı degil, 100 bini geçmesin yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi aklımdan MacBook Pro geçiyor ama hem yazılım hem de işte para kazandıracak işler yapmak istiyorum yani oyle kaliteli olacak ki beni o PC 7-10 sene götürecek. Fiyat sıkıntı degil, 100 bini geçmesin yeterli.

Sağa sola götürmek için bir MacBook, evde sağla mbir şey için ve arada kafa dağıtmalık oyun için Windows PC toplanır bu bütçeye.

Hocam ben Samsung R510'umu hala kullanıyorum.

Kullanırsın ama PC'yi az çok biliyorsun. 2 sene sonra giderler 50K'ya bugün 100K verdiğin alete sümüğünü atmayacak bir şey çıkarırlar bakarsın öyle.

Macbook'lar daha homojen çıkıyor ve bugün vereceğin 100K daha bir dengeli gider MacOS sayesinde.

Mac dışında isterse altın kaplama olsun 7-10 sene pek karlı bir seçenek olmaz. PC kanadı çok agresif değişiyor çünkü, IOS'da ise kafa daha rahat. MacBooK'den şaşma derim.

Kullanırsın ama PC'yi az çok biliyorsun. 2 sene sonra giderler 50K'ya bugün 100k verdiğin alete sümüğünü atmayacak bir şey çıkarırlar bakarsın öyle.

MacBook'lar daha homojen çıkıyor ve bugün vereceğin 100k daha bir dengeli gider iOS sayesinde.

iOS Apple'ın mobil işletim sistemi yani sadece iPhone ve iPod touchlarda mevcut. Mac bilgisayarlar macOS X kullanır. Şunu artık bir öğrenmeniz lazım. Bu şekilde çok yazan var.

4090 ROG varsa o daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı