%100 CPU Kullanımı

Çok fazla FPS ve ısı dalgalanması yoksa kafaya takma dostum. Güncel ısı değerlerini paylaşırsan konunun kapatılabileceğini düşünüyorum. 👍
Görüntü aldım ama bu sefer görüntüde değerler gözükmüyor ama ben ekranda görebiliyorum. Isı dalgalanması yok ama 10-15 FPS birden düşüyor ve takılmalar yaşanıyordu.

Fark ettim ki V-Sync kapalıymış. Açıp oyunu yeniden başlatınca sorun çözüldü. Ama hala ilk mesajdaki gibi. Konu kilitlenebilir. Kimin mesajını çözüldü olarak işaretlesem bilemedim, yardım eden herkese teşekkürler. Şimdi de 3. çekirdek %100 kullanıyor. Diğerleri normal, ama sanırım bir şey olmaz.

Görüntü aldım ama bu sefer görüntüde değerler gözükmüyor ama ben ekranda görebiliyorum. Isı dalgalanması yok ama 10-15 FPS birden düşüyor ve takılmalar yaşanıyordu.

Fark ettim ki V-Sync kapalıymış. Açıp oyunu yeniden başlatınca sorun çözüldü. Ama hala ilk mesajdaki gibi. Konu kilitlenebilir. Kime çözüldü versem bilemedim, yardım eden herkese teşekkürler.
Bu konu da çözüldü veremiyorsunuz zaten. Yapmanız iyi oldu, sorununuz çözülmüş ise konu kilitlenebilir. Ama verecek olsanız V-Sync aç diyen arkadaşa vermen gerekirdi... 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı