%100 disk kullanımı sorunu

Gereksiz Windows 10 hizmetlerini devre dışı bırakın. Kullandığınız Windows 10 sürümü nedir? Ayrıca Malwarebytes'ın gerçek zamanlı korumasını neden kullanıyorsunuz?
Aslında Onu Kapatmıştım Ve Yine Nasıl açılmış bilmiyorum :| onu Ve Gereksiz Hİzmetleri kapatacağım

Sürüm - Windows Home
Tek kesin çözüm SSD.
@Tharius HD Tune yazılımıyla HDD'yi test eder misin?

Boyle Bir Sonuç Çıktı
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
HDD kullanıyorsanız maalesef yapabilecekleriniz çok sınırlı. 128GB'lık bir SSD alıp içine windows kurarsanız bu sorunla bir daha karşılaşmayacağınızı garanti edebilirim.
garanti ediyorsun ancak 9-10 aydır 500 gb lık bir ssd kullanıyorum hdd yok bile fakat bu sorun ben de de oluşmaya başladı fakat çözemiyorum bir türlü

Merhaba arkadaşlar uzun süredir bilgisayarımda %100 disk kullanımı sorunu bulunuyor. Ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde düzeltemedim.
Hatta 3-4 defa format atmıstım, yine ve yine düzelmemisti. Biliyorsunuz ki formattan sonra uygulamalar vb. siliniyor. Hala %100 kullanılıyor diyordu ve kullandıgı yer çok.
Yine de %100 diyor anlamıyorum bir türlü alt tarafda SS'i bulabilirsiniz simdiden tesekkür ederim yorumlarınız için. Not: Normalde %100 kullanıyor, SS'de 98 olmuş.

Eki Görüntüle 604041
Öncelikle çalıştır'a services.msc yazıp sağ taraftan Windows Search kısmını bulup, sağ tıklayıp devre dışı bırakabilirsiniz. İkinci olarak önerebileceğim komut istemini yönetici olarak başlatıp komut satırına net.exe stop superfetch yazın, başarılı yazısını gördükten sonra yine services.msc bölümünden Superfetch'i (hızlı getirme) devre dışı bırakabilirsiniz. Yalnız kendimde kontrol ettiğimde servisler kısmında görünmüyor. Belki güncellemeyle yerleşik hale getirilmiş ya da kaldırılmış olabilir. Ben bu ikisinden biriyle çözmüştüm.

Geri
Yukarı