100 GB kotalı Superbox yeterli mi?

Yusuf Emirrr

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Yeni taşındığım evde altyapı sıkıntısından dolayı hat çekilmiyor. Superbox alıp almama düşüncesindeyim.
Online oyun oynuyorum CS:GO, Valorant falan günde 2 saat.
Diğer internet işlemlerimi telefonda sınırsız net olduğundan Wi-Fi'yle işim olmuyor yani sadece oyun için 100 GB yeterli olur mu?

Dediğin gibi sadece günde 2 saat civarı CS ve Valorant falan oynuyorsan fazlasıyla yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar arkadaşlar. Yeni taşındığım evde altyapı sıkıntısından dolayı hat çekilmiyor. Superbox alıp almama düşüncesindeyim.
Online oyun oynuyorum CS:GO, Valorant falan günde 2 saat.
Diğer internet işlemlerimi telefonda sınırsız net olduğundan Wi-Fi'yle işim olmuyor yani sadece oyun için 100 GB yeterli olur mu?

Ping sorunu olabilir. Ben de almıştım Türk Telekom'dan bıkıp ama ping hep CS:GO'da 110-130 arası idi.

Sadece oyun için olabilir ama diğer işler için yetmez.

Yıl olmuş 2020, hâlâ böyle komik kotalarda internet satabiliyorlar. Ne diyeyim?

Bence yeter. Şahsen ben de Valorant oynuyorum hem de günde 2 saatten fazla 100 GB bana çok fazla geliyor. Tabii oyun indirmesi yapmadığım sürece ama güncelleme falan sorunum yok oyun indirmem diyorsan yeter. İndirirken de 10 GB falansa gene yeter.

500 GB değil 1TB bile olsa sürekli dalgalı olur. Akşamları giremezsiniz Ping olmazsa olmaz. Ben son anda vazgeçtim asla yapma. Yeter ki internet olsun deyip işin içine girersen altyapı gelse bile çekme konusunda tereddüt yaşarsın. İnsanı internetten soğutur.

Yeni konular

Geri
Yukarı