100 GB oyunlara taş çıkartan tatlı oyunlar

Jerema97

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorum 100 GB oyunlar fazla yok ama örnek babında sayın siz onu :)
Herkes oyun tavsiyesi altında popüler oyunları önermiş.
Bu durum canımı çok sıktı.
Çünkü zaten popüler olmuş, artık yaygınlaşmış oyunları önermeye gerek yok diye düşünüyorum.
Boyutu fazla olan oyunlara nispeten daha küçük ama içeriği büyük oyunları tanıtırsak bence daha iyi olur.
Küçük dünyasıyla içinizi ısıtan oyun nedir? :)

Önerilerim: Rimworld, Stardew Valley, Town of Salem, Prison Architect, Postal 2, NEO Scavenger, M&B Warband

Son düzenleyen: Moderatör:
"Wolfenstein Return the Castle" idi sanırım oyunun ismi. Kendisi ilk oynadığım oyunlardandır. Defalarca oynadım bitirdim. Oyun 2000 yılında çıktı sanırım bir hayli eski. Yeni nesil Wolfenstein oyunlarından aynı zevki alamadım maalesef.

Ravenfield. Sanırım 1GB idi oyun ve bilgisayarı Battlefield açmayan ya da o kadar para vermem diyenlerin tercihi olabilir. Benim bilgisayar BF açıyor ama Ravenfield'da eğlenceli oyun.

This War of Mine: Tatlı değil, tam tersine oynarken psikolojik olarak yoğun bir baskı oluşturuyor.

Kerbal Space Program: Uzay ile ilgileniyorsanız ve sancılı öğrenme sürecini atlatırsanız birkaç yüz saat harcamak olası.

Automation: The Car Company Tycoon: Otomobil ve mühendisliğine karşı ilginiz varsa çok güzel zaman geçirtir. Tabi tüm modları yüklerseniz çok daha doyurucu bir içeriği oluyor.

Astroneer: Arkadaşlarınızla birlikte oynama şansınız varsa 40-50 saat kadar sıkılmadan oynanabilir.

Banished: Şehir kurma tarzındaki oyunları sevenler bakabilir.

Democracy 3: Başlangıçta zor gelse de zaman içinde kendine bağlama özelliği var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı