100 Hz TV için Xbox Series S vs X

Series X'i tabii ki destekler.
Hocam son olarak bütçeme baktım da kendimi zorlamak istemiyorum, sizce beklemeli miyim fiyatının düşmesini yok yurtdışında stok arayayım mı? Bir kol bedava geliyor yurtdışı alırsam ama arkadaşım olmadığı için zaten tekim, biraz daha bekleyeyim mi TR içinde fiyat düşmesini sizce?

Hocam son olarak bütçeme baktım da kendimi zorlamak istemiyorum, sizce beklemeli miyim fiyatının düşmesini yok yurtdışında stok arayayım mı? Bir kol bedava geliyor yurtdışı alırsam ama arkadaşım olmadığı için zaten tekim, biraz daha bekleyeyim mi TR içinde fiyat düşmesini sizce?
TR fiyatı düşeceği kadar düştü bence.

Var hocam ama sonraki yıl Amazon'a kargo verip gönderiyorlar, şu an TR fiyatları da düştüğü için bilemedim beklemeyi de. Yurt dışı alırsam ekstra bir kol ucuza gelecek ama arkadaşım da yok hocam ondan da bilemedim ne yapayım.

Yok hocam o iş PS de oluyor. Xbox her yerde uluslararası garanti veriyor. Yani bizim ülkede de garanti geçerli.
Hocam son olarak bütçeme baktım da kendimi zorlamak istemiyorum, sizce beklemeli miyim fiyatının düşmesini yok yurtdışında stok arayayım mı? Bir kol bedava geliyor yurt dışı alırsam ama arkadaşım olmadığı için zaten tekim, biraz daha bekleyeyim mi TR içinde fiyat düşmesini sizce?

amazon.de den Series X 5500 liraya geliyor. Arada çok fark var. Türkiye'den almanın pek bir farkı yok ayrıca.

Geri
Yukarı