100 liraya kadar oyun tavsiyesi

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
RAM
2x8 CL16 2666 MHz
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
B450M H
İşlemci
R5 3500X
Belki Sekiro indirime girer de alırım diye bekliyordum. Ancak yakın bir tarihte indirime girmeyecek sanırım, o yüzden başka oyun almaya karar verdim. Steam'de indirime giren çok fazla oyun var ancak ne alacağıma bir türlü karar veremedim. Aradığım spesifik bir tür yok, sadece karışık/alışması saatler süren bir oyun olmasın yeter. 100 lira bütçe var, bütçeyi biraz aşabilirim bütçenin çok çok üstünde fiyatlara sahip oyunlar yazmazsanız sevinirim. Ucuz oyunlardan 100 liralık bir sepet de oluşturabilirsiniz, buna da açığım. Sevdiğiniz, parasını hak ettiğini düşündüğünüz oyun önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlarla oynayınca zevli olan ready or not 99 lira ve hunt showdown var 43 lira, çin gtası denilen sleeping dogs 13.5 lira, gta 4 32 lira, ready or not erken erişim tam versiyonu çıkınca 500 lirayı rahat geçer

Arkadaşlarla oynayınca zevli olan ready or not 99 lira ve hunt showdown var 43 lira, çin gtası denilen sleeping dogs 13.5 lira, gta 4 32 lira, ready or not erken erişim tam versiyonu çıkınca 500 lirayı rahat geçer
Öneriler için çok teşekkürler, Ready or Not hariç hepsi var. Arkadaşlar oynamak isterse belki alabilirim onu da.

Geri
Yukarı