100 Mbps altyapıda ISS önerisi

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 209
Sitesine baktım artık gözükmüyor.

Kesinti yaşamadan kullanabileceğim bir firma olsun istiyorum.

Millenicom güzel, Türk Telekom kaynaklı bakım olmadıkça çok güzel hizmet veriyorlar. Bazıları Netspeed'de öneriyorlar, bakabilirsiniz.

Ama tabii ki hizmet altyapı kalitesine göre değişir.

Millenicom düşünenler bunlar aklınızda bulunsun:
Aboneliği oluşturduktan sonra (int aktif olunca), abone olduğunuz telf. numarayla hiçbir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz / çok zor. Bunun yerine başka bir numaradan arayıp rahatlıkla yeni abonelik' diyerekten ulaşabilirsiniz. Mşt. Hizmetleri güzel bir şekilde ilgileniyor genelde fakat eğer teknik bir sorun falan yaşarsanız Yetkili biriyle görüşmek istediğinizi belirtin onlar her konuda yardımcı oluyor aksi halde diğerleri "talebinizi ileteceğiz" diyip ve asla iletmiyorlar.

** ASLA Hem kendi mobil uygulamalarından hem de Çağrı merkezi üzerinden ARIZA KAYDI OLUŞTURMAYIN yanlışlıkla bile olsa. Çünkü arıza veya sorun yoksa bile 300 küsür tl Faturaya yansıtıyorlar direkt.
Şimdilik aklıma bunlar geldi Millenicom hakkında bişey sormak isteyen varsa sorabilir

Millenicom düşünenler bunlar aklınızda bulunsun:
Aboneliği oluşturduktan sonra (int aktif olunca), abone olduğunuz telf. numarayla hiçbir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz / çok zor. Bunun yerine başka bir numaradan arayıp rahatlıkla yeni abonelik' diyerekten ulaşabilirsiniz. Mşt. Hizmetleri güzel bir şekilde ilgileniyor genelde fakat eğer teknik bir sorun falan yaşarsanız Yetkili biriyle görüşmek istediğinizi belirtin onlar her konuda yardımcı oluyor aksi halde diğerleri "talebinizi ileteceğiz" diyip ve asla iletmiyorlar.

** ASLA Hem kendi mobil uygulamalarından hem de Çağrı merkezi üzerinden ARIZA KAYDI OLUŞTURMAYIN yanlışlıkla bile olsa. Çünkü arıza veya sorun yoksa bile 300 küsür tl Faturaya yansıtıyorlar direkt.
Şimdilik aklıma bunlar geldi Millenicom hakkında bişey sormak isteyen varsa sorabilir
Diğer konular hakkında bir şey diyemeyeceğim sorun yaşamadığım için. Ama uygulamadan çağrı kaydında öyle bir sorun yaşamadım, bir sorun varsa 300TL yansıtacağız dediler. Yaklaşık 15 dakika sonra Türk Telekom'un 2 günlük bakım yaptığını öğrendim. Yani düzgünce ilgileniyorlar. Ama tabi, dediğiniz doğru da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı