100 Mbps Altyapıya ISS Önerisi

Netspeed bak derim.

Kopmalar oluyormuş forumda çokca şikayet var denildi.

Bana pahalı gibi geldi fakat zam gelirse tekrardan firmalara bilemem 180'TL'ye Superonline taahhütsuz vardı.

Bencede bir de kadın çok kıvırdı bir 100 üzerinden 80 veririz dedi 70'e indi sonra hattınız 50 destekliyor 50 verebilirizm dedi falan bu böyle böyle herhalde 16 ya 24'e inecek herhalde şaka gibi 82 Mbit alıyorum 100'lük paketten diyorum altyapın 50 destekliyor diyor tamamen kıvırmasyon başta 100 üstünden 70 sonra 50 dedi.

Bencede bir de kadın çok kıvırdı bir 100 üzerinden 80 veririz dedi 70'e indi sonra hattınız 50 destekliyor 50 verebilirizm dedi falan bu böyle böyle herhalde 16 ya 24'e inecek herhalde şaka gibi 82 Mbit alıyorum 100'lük paketten diyorum altyapın 50 destekliyor diyor tamamen kıvırmasyon başta 100 üstünden 70 sonra 50 dedi.
İsterseniz turkcell superonline taahhütsüz paketlerede bakabilirsiniz. En son uygun fiyatlardi zam geldi mi bilmiyorum.

Kim dedi onu? Bir sürü insan kullanıyorum forumda bir, iki şikayeti genel olarak yorumlamak doğru değil.

İsterseniz Turkcell Superonline taahhütsüz paketlerede bakabilirsiniz. En son uygun fiyatlardi zam geldi mi bilmiyorum.

Hepsi zamlanmış 229'dan aşağı paket yok bir arayıp sormak lazım ama özel kampanya yapabilirler belki.

Netspeed 100/8 160 liraya falan veriyor. Ben de ona gecmeyi düşünüyorum.

Benim de kafamda Netspeed vardı aslındada kopma oluyor deyince caydım bir de zam gelecek bütün ISS'lere diyorlar 160 da kalacak mı acaba Netspeed de TurkNet'ın 10 ay peşin ödemeye aylık 200'e denk geliyor ya onu yapacağım TurkNet'te kalmaya devam etmek için ya da Netspeed'e geçerim gibi.

Hepsi zamlanmış 229'dan aşağı paket yok bir arayıp sormak lazım ama özel kampanya yapabilirler belki.

Benim de kafamda Netspeed vardı aslındada kopma oluyor deyince caydım bir de zam gelecek bütün ISS'lere diyorlar 160 da kalacak mı acaba Netspeed de TurkNet'ın 10 ay peşin ödemeye aylık 200'e denk geliyor ya onu yapacağım TurkNet'te kalmaya devam etmek için ya da Netspeed'e geçerim gibi.

Arkadaşım bir yıldır kullanıyor bir kere kopma yaşamadı. Ben de buna güvenerek Netspeed'e yöneliyorum. Altyapın iyiyse çoğu ISS sorun yaratmaz. Zam elbet gelecektir ama TurkNet kadar insafsız zam yapacaklarını sanmiyorum. Ayrıca kaydolurken herhangi birinin davet kodunu girersen hem sana hem kodun sahibine faturada 10TL indirim oluyormuş.

Yok geçmem zatende çok kararsız kaldım ya Türk Telekom'un teklifi kabul etsem mi acaba 6 ay 119 50Mbit sonra 259 50Mbit yine.
Şu an Netspeed.
Türk Telekom arasında kaldım gibi.
Hocam kesinlikle telekomu kabul etme. Taahhüt berbat bir his. TurkNete geç, milleniye geç, kafanı bozalarsa direk kapatırsın. Ama taahhüt tuzagına düşme.

@Kibolayn hocam netspeedte ping yükselmesi, down olma ve maç saatleri hız kısıtlama var mı? Maç saatleri oyun oynarken sinir oluyorum çünkü.

Geri
Yukarı