100 Mbps internet için modem önerisi

• Konuyu başlatan CaGi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 790

CaGi

Hectopat
Arkadaşlar TurkNet internete geçeceğim fakat modem arıyorum uygun fiyatlı bir modem önerebilir misiniz?
Evimiz çok büyük değil o yüzden çok da güçlü bir modeme gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZyXEL VMG3625-T50b ya da Keenetic Omni DSL ben ZyXEL kullanıyorum ama Keenetic önerimdir. Yazılım konusunda Keenetic önde.

VDSL olan 200-250 TL'ye modem bulunmazmı.

Siz hangi tarifeye abone olacaksınız? Fiber mi VDSL mi? Sadece ADSL destekleyen modemle olmaz.
Siz hangi tarifeye abone olacaksınız? Fiber mi VDSL mi? Sadece ADSL destekleyen modemle olmaz.
Türk net ADSL modem olmuyor mu
Bu işimi görür mü?

Türk net ADSL modem olmuyor mu
Sizin ADSL ile işiniz yok. ADSL, en fazla 16 Mbps'e kadar hız sağlıyor. 100 Mbps VDSL tarifeye geçecekseniz VDSL destekli modem almanız gerekiyor. O fiyat aralığında 2. el modem de bakabilirsiniz.
Sıfır istiyorsanız attığınız modemi alabilirsiniz. Zaten başka bir şansınız yok bu fiyat aralığında.

Sizin ADSL ile işiniz yok. ADSL, en fazla 16 Mbps'e kadar hız sağlıyor. 100 Mbps VDSL tarifeye geçecekseniz VDSL destekli modem almanız gerekiyor. O fiyat aralığında 2. el modem de bakabilirsiniz.
Sıfır istiyorsanız attığınız modemi alabilirsiniz. Zaten başka bir şansınız yok bu fiyat aralığında.

2. el modem alınabilir değil mi?

O mu bu mu peki.

Ben olsam Huawei'i tercih ederdim. Internet sağlayıcınıza da bir sorun isterseniz. En azından bir sorun yaşadığınızda internet sağlayıcınızla iletişime geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı