100 Mbps Internet için Router Tavsiyesi

luser78

Kilopat
Daha fazla  
İyi forumlar

Bulunduğum apartmanda 3 daire ve karşı apartmanda 1 daire olmak üzere internet kullanmaktayız. 100mbit download 5mbit upload hattımız bulunmaktadır. Benim istediğim 15mbit download 1mbit upload olmak üzere bu 4 daireye ayrı ayrı wireless şifresi verebileceğim, bu özelliği taşıyan bir router tavsiyesi istiyorum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hoşgeldin forumumuza

Bütçe belirtmemişsin. Bu durumda sana Asus'un F/P ürünlerinden RT-N12'yi öneriyorum. Ben de aynı modelin ADSL modem halini kullanıyorum.

Asus Rt-N12 300Mbps Kablosuz 4 Port Router / Access Point / Universal Repeater - Vatan Bilgisayar

Fiyatı 94 TL. 4 adet ethernet girişi de bulunuyor. Ayrıca çift antenle güçlendirilmiş. Rahatlıkla kullanabilirsin. Gene de bütçeni belirtirsen daha performanslı bir şey önerebilirim.

Teşekkür ederim.

Özür dilerim bütçeyi yazmayı unutmuşum ve bir eksikte 5 ghz bandında da çalışan, hd videoları stream edebilen bir router olursa çok güzel olur. Bütçe: 700TL

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı