100 Mbps WiFi için Router tavsiyesi

FaNTaSTiCaS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Kablonet 100mbit internet kullanıyorum. Kablonet'in yolladuğı AC destekli modemden memnunum fakat 2 yan odamızda çekmiyor. Yine aynı performansı almamı sağlayacak AC destekli Powerline, Modem ve daha uygun önerinizi merak ediyorum. Çok pahalı olmasının ihtiyacı yok, 100mbit interneti Wifi ile aynı performansta kullanıyım yeterli benim için.

Tenda AC9 4Port WiFi-N 1200Mbps AC Router Fiyatı
Bu ürünü 2 gün önce aldım. 299 liraydı ben aldığımda şimdi biraz artmış. 5Ghz performansı benim ana modemim olan TP-Link Archer VR600 1600Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Fiyatı'dan daha iyi şaşırtıcı biçimde. Arayüzü çok sade ve kullanışlı. Bandwith Control uygulaması çok rahat kullanılıyor. Gördüğüm kadarıyla sık olarak firmware güncellemesi de yayınlıyor Tenda. Benim internetim 50Mbit. Evin her yerinden max hız alabiliyoruz.

Tenda AC9 4Port WiFi-N 1200Mbps AC Router Fiyatı
Bu ürünü 2 gün önce aldım. 299 liraydı ben aldığımda şimdi biraz artmış. 5Ghz performansı benim ana modemim olan TP-Link Archer VR600 1600Mbps Gigabit VDSL/ADSL2+ Fiyatı'dan daha iyi şaşırtıcı biçimde. Arayüzü çok sade ve kullanışlı. Bandwith Control uygulaması çok rahat kullanılıyor. Gördüğüm kadarıyla sık olarak firmware güncellemesi de yayınlıyor Tenda. Benim internetim 50Mbit. Evin her yerinden max hız alabiliyoruz.
Kablonet internet ile uyumlu mu?
https://www.amazon.com.tr/gp/product/B00ADW9R22/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bu ürünü satın aldım. Fiyatına göre memnunum. Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı