Steam 100 Mbps internet ile 40 Mbps indiriyor

Erkin01

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram
500 GB SSD
GTX 1650 Ekran Kartı
İntel Core İ5 12450H İşlemci
(Excalibur G770)
Meslek
Öğrenci
Fernbus Simulator aldım. Tam indireceğim indirme 60'lara çıkıp 30-40'lara düştü. Eskiden böyle değildi nasıl düzeltebilirim? Kablolu bağlıyım, internet paketim 100 Mbps ayrıca Speedtest'te 90 alıyorum Steam'de niye böyle anlamış değilim. Herhangi bir kısıtlama da yok.

1699641745641.png

(Konuyu yanlış girmişim yeni fark ettim özür dilerim :D )

Son düzenleyen: Moderatör:
Fernbus Simulator aldım. Tam indireceğim indirme 60'lara çıkıp 30-40'lara düştü. Eskiden böyle değildi nasıl düzeltebilirim? Kablolu bağlıyım, internet paketim 100 Mbps ayrıca Speedtest'te 90 alıyorum Steam'de niye böyle anlamış değilim. Herhangi bir kısıtlama da yok.

Eki Görüntüle 2009793

Hocam bu Mbit ayarlardan MB olarak düzeltip bakın Steam'den.

Eki Görüntüle 2009793

Görev yöneticisinde görevleri ağ kullanımına göre sıralayıp ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Eki Görüntüle 2009793

Steam yeni tema geçince böyle oldu. Eskisi iyiydi.

İndirme hızınız her zaman downloandınız bölü 8'dir. Ekran görüntüsündeki değerler Mbit cinsinden gösterildiği için o kadar fazla gözüküyor. Ama yine de bir gariplik var bu kadar düşük olmaması lazım.
Biliyorum hocam normalde oyun indirince 90 ile indiriyordu. Sankiyede 10 mb civarı. Neden düşük olduğunu bilemeidğim için konu açmıştım internet hızım normaldi çünkü.

İndirme hızınız her zaman downloandınız bölü 8'dir. Ekran görüntüsündeki değerler Mbit cinsinden gösterildiği için o kadar fazla gözüküyor. Ama yine de bir gariplik var bu kadar düşük olmaması lazım.
1699643370774.png
Düzeldikten sonra saniyedeki indirme hızı bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı