100 Mbps internet ile GeForce Now nasıl olur?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ASUS bir laptopum var. Intel i5 6200U 2C 4 t işlemci GTX940M 2 GB ekran kartı 8 GB DDR3 1333 MHz RAM 480 GB SSD depolama 720 monitörüm var. GeForce Now'da oyunları nasıl oynarım? Laptopum açmasa bile grafikler FPS nasıl olur? 100 Mbps internet yeter mi? (Wi-Fi kullanıyorum direkt 100 değil de 65 75 olarak değerlendirelim) Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.

Hocam sizin PC ile alakalı bir durum yok, GeForce Now sadece internete ihtiyaç duyuyor, tabii oynamak istediğiniz oyunun da satın alınmış olması lazım.
satın almak sıkıntı değil sadece güzel oynatıyormu onu sordum pc almam pek mümkün değilde
Dostum bende 100 Mbps ile GeForce Now denedim ilk çıktığında fakat bende takılma ve görüntü bozukluğu oldu. Belki şimdi düzelmiştir, ilk çıktığında fazla sorun çıkarıyordu.
çıkalı 2 yıl oldu düzeltmeler olmuştur göreceğiz

Wi-Fi bağdaştırıcınızın çok iyi değildir. İyi bir performans beklemeyin Wi-Fi

Oynatır tabii ki ama uzun süreli kullanım için ücretli üyelik gerekiyor.
aynen o problem değil aylık 30 tl hiç değilse merak ettiğim oyunları denerim epicdeki beleş oyunları oynarım
wifi ile bağlanıyorum problem olurmu speed test 70 dow 5 up olduğunu düşünürsek

30 TL değildi en son baktığımda. 1 aylık üyelik kaldırılmış. Ücretsiz versiyonunu kullanabilirsiniz. 100 Megabit internet kullanıyorum, hiçbir takılma ve görüntü bozulması olmadan sorunsuz bir şekilde oyun oynayabiliyorum.
en kötü diyelim 70 dow 5 up var 720 p 60 fps ultrada nasıl olur

Geri
Yukarı