100 Mbps Kablonet internet için modem tavsiyesi

20 Percent

Kilopat
Şu an 16 Mbps hız ile beraber Airties Air5650TT model modemi kullanıyorum fakat elimde TD-W8961N modem de mevcut. Kablonet'in 100 Mbps'lik tarifesine geçmeye karar verdim. Bu elimdeki modemlerden herhangi biri 100 Mbps hız için yeterli midir yoksa yeni modem mi almam gerekiyor? Eğer yeni modem almam şartsa hesaplı bir modem tavsiyesi rica ediyorum.

Not: Kablonet 16 Mbps ve üzeri hızlar Docsis 3.0 standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir diyor Web sitesinde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kullandığınız servis sağlayıcısı Kablonet değil sanırım?

Kablonet diğer sağlayıcılardan farklı modem kullanıyor. Genelde NetMaster marka oluyor Docsis 3.0 standartlarında olması gerek evet.

Şuan kullandığınız servis sağlayıcısı Kablonet değil sanırım?

Kablonet diğer sağlayıcılardan farklı modem kullanıyor. Genelde NetMaster marka oluyor Docsis 3.0 standartlarında olması gerek evet.
Evet, yıllardır Türk Telekom kullanıyordum Kablonet'e geçeceğim. Ben normalde modem vermiyorlar zannettim fakat kiralık modem sağlıyorlarmış.
Cihazlar | Kablo
Acaba buradaki modemlerden hangisini tercih etmeliyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı