Çözüldü 100 Mbps pakette 24.99 download iyi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr.bugatti

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet hızım böyle, sizce bu iyi midir? (100 Mbps'lik paket kullanıyorum)
resim_2021-03-23_094900.png

Çözüm
Büyük ihtimalle Kablonet veya Superonline kullanıyorsunuz.

1616483369868.png

1616483406896.png
Fiyatları hiç de ucuz değil. Evimde kablonet altyapısı var ayrı olarak da Türk Telekom'un fiber altyapısı var. Kablonet'te aynı paraya AKK benzeri bir kısıtlamaya maruz kalmak yerine Millenicom üzerinden tamamen sınırsız 100Mbps/8Mbps internet paketi aldım. Saat 19:00'da işten eve geliyorum. Yani hız düşümünün başladığı anda. Ben işten eve geldiğimde internet paketimin en yüksek hızlarını kullanamayacaksam benim ne işime yarayacak? Tamamen sınırsız kullanmak istersem de bana 400₺ ücretli paketimiz var dilerseniz size bu paketi tanımlayalım diyorlar. Yıl olmuş 2021 hala bu tür kısıtlamalar yapan firmalar övülüyor ya pes doğrusu.
KaboNet'in verdiği hız tutarlılığı ve müşteri hizmetleri iyi. Şu Akıllı Sınırsız olayını kaldırsalar çok iyi aslında, fakat bu büyük bir kusur. Kötü bir firma olmadığını düşünüyorum.

KaboNet'in verdiği hız tutarlılığı ve müşteri hizmetleri iyi. Şu Akıllı Sınırsız olayını kaldırsalar çok iyi aslında, fakat bu büyük bir kusur. Kötü bir firma olmadığını düşünüyorum.
Kesinlikle katılıyorum. Diğer ISS'lerin yanında Kablonet, tam anlamıyla "Gurbette düzenimiz var ondan gelemiyoruz" diyen gurbetçiler gibi.

Arkadaş konuyu açıp, kaçmış galiba. (!)
Neyse, büyük ihtimalle Kablonet kullanıyorsunuzdur. Superonline'da da buna benzer bir uygulama mevcut.

Akıllı Sınırsız olanını tercih ettiyseniz 19:00-00:00 arasında 25 Mbps olması gerekir ve gayet normaldir. Geri kalan saatlerde de hız testi yaptığınızda 100 Mbps olmuyor mu?
Oluyor, hocam.
Hocalarım, neden düşük sizin sayenizde öğrendim. Allah razı olsun hepinizden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı