Amazon'daki Keenetic Extra DSL yeni model mi?

Bütçe
2500
Keenetic hopper DSL var Wi-Fi 6 o ama bu da işini görür sen zaten 100 Mbps üstü kullanmıyorsun hocam modemi doğru kurduğuna eminsin değil mi?

Keenetic hopper DSL var Wi-Fi 6 o ama bu da işini görür sen zaten 100 Mbps üstü kullanmıyorsun hocam modemi doğru kurduğuna eminsin değil mi?
Evet VDSL zaten hocam 100Mbps üstü şu an işime yaramaz boşuna bütçeyi arttırmaya gerek yok. Dünkü olaydan sonra DSL ışığı komple gitti sabah ekip geldi. Modemi 2 kere ben 1 kere Saha ekibi resetledi beraber kurulum yaptık modem hiçbir türlü IP almadı. Gitti portumu değiştirdi geldi, benim portu aktardığı kişi IP almış daha sonra eski modemi deneyip onu taktık o zaman IP aldı.

Bu yeni model hocam yorumdaki bir kişide yazmış zaten.

Onun satıcısı OVY adlı satıcı hocam herhalde Amazon'dan almadığını belirtmiş benim de ondan dolayı kafam karışmıştı.

Evet yeni modelmiş.
Bunun ilk çıkanında 100 lük port vardı diye biliyorum. Bu 1000 lik.
Ulan Keenetic. İsim değiştir bari.
Milletin kafası karışıyor. 😀

Vallahi bilmiyorum hocam IP almayan modemi takıp modem kurulum yerini atar mısın belki bir şeyi yanlış yapıyorsundur için rahat etmezse 100 lira farkla Hepsiburada'dan al modemi resetleyip kurulum yapmayı denedin mi?

Vallahi bilmiyorum hocam IP almayan modemi takıp modem kurulum yerini atar mısın belki bir şeyi yanlış yapıyorsundur için rahat etmezse 100 lira farkla Hepsiburada'dan al modemi resetleyip kurulum yapmayı denedin mi?

Yok hocam eminim ya baktım iyice kontrol ettik beraber kullanıcı adı şifre vesaire hepsi doğru 3 kere resetledik ama nafile. Hepsiburada'da olan ürünün linki var mı hocam? Bir de port değişimi sonrası ping yükseldi normal mi?

Ek bilgi :
Sanırım modemleriniz Zyxel
Bizim bir arkadaş da (Telekom modemi zyxel)
İp almadığı için modemi götürmüş.
Adaptörü değiştirmişler sorun çözülmüş.
İsterseniz bi kontrol edin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı