100 TL Aura Sync Destekli Fan Önerisi

scymz58

Kilopat
Daha fazla  
120MM 4 adet fan alacağım. Aura Sync destekli fan alacağım. Bitfenix Spectra Pro RGB var ancak performansı hakkında bir fikrim yok. Kasa Xigmatek Astro. Bütçem fan başına maksimum 100 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu ürünü kullanıyorum;
ASUS B450 Gaming Plus adlı anakartımda Aura Sync şekilde sorunsuz çalışıyor.

Ben şu ürünü kullanıyorum;
ASUS B450 Gaming Plus adlı anakartımda Aura Sync şekilde sorunsuz çalışıyor.
Akasa ile Asus'un yazılımı senkronize bir şekilde çalıştığına göre mesela MSI anakart ile Aorus RAM senkronize çalışabiliyor mu? Pek bilgim yokta o yüzden soruyorum.

Akasa ile Asus'un yazılımı senkronize bir şekilde çalıştığına göre mesela MSI anakart ile Aorus RAM senkronize çalışabiliyor mu? Pek bilgim yokta o yüzden soruyorum.
Marka fark etmiyor. Ben ayrıca Adata'nın RGB belleklerini kullanıyorum. Senin anakartın sanırsam MSI Mystic Light destekliyor. Ram in RGB desteğine bak MSI Mystic Light destekliyorsa sorunsuz çalışır.

Marka fark etmiyor. Ben ayrıca Adata'nın RGB belleklerini kullanıyorum. Senin anakartın sanırsam MSI Mystic Light destekliyor. Ram in RGB desteğine bak MSI Mystic Light destekliyorsa sorunsuz çalışır.
Elimdeki RAM modeli: Gigabyte Aorus 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram Fiyatı
Satın alacağım anakart ise: MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI Amd X570 AM4 Soket 4400MHz+ O.C. DR4 USB 3.1 HDMI Anakart Bunlar birbirleri ile tek bir uygulamadan senkronize bir şekilde çalışır mı?

Elimdeki RAM modeli: Gigabyte Aorus 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram Fiyatı
Satın alacağım anakart ise: MSI MPG X570 GAMING EDGE WIFI Amd X570 AM4 Soket 4400MHz+ O.C. DR4 USB 3.1 HDMI Anakart Bunlar birbirleri ile tek bir uygulamadan senkronize bir şekilde çalışır mı?
Ram'in sitesine baktım ama göremedim galiba sadece Gigabyte anakartlarla senkron şekilde çalışıyor. Zaten fiyatı gereksiz yüksek. Şu RAM hem daha kaliteli, daha ucuz ve tüm anakartların RGB'sini detekliyor;

Ram'in sitesine baktım ama göremedim galiba sadece Gigabyte anakartlarla senkron şekilde çalışıyor. Zaten fiyatı gereksiz yüksek. Şu RAM hem daha kaliteli, daha ucuz ve tüm anakartların RGB'sini detekliyor;
Bahsettiğim model elimde mevcut😄 İçinden iki tane de demo kit çıkıyor. Yani dört slotu da dolduruyor. Görsellik için bayağı güzel olacağı için onu satın almıştım. Ama anakart ile uyumu yok galiba anladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı