100 TL bandında fiyat performans kulaklık tavsiyesi

Bütçe
100 TL

Erhan Sarı

Hectopat
100 TL bütçem var ve şoka gelen Rampage kulaklığı düşünüyorum evet dönüştürücü gerekiyor ama çoğu YouTube'deki insanlar rahat ve performanslı olduğunu söylüyor. Benim için mikrofon önemli tabii ki. Benim aklımda 3 kulaklık var;

1-) Owwotech Yoro OW-V5 RGB Aydınlatmalı Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

2-) Rush TIMBRE RH1 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

3-) Rampage Rm-k27 X-jammer 3,5 Mm 7 Renk Ledli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu üçüncü sıradaki kulaklık şoka salı günü 100 TL bandına geldiği için koydum. Sizin önerileriniz nelerdir?

100 TL bütçem var ve şoka gelen Rampage kulaklığı düşünüyorum evet dönüştürücü gerekiyor ama çoğu YouTube'deki insanlar rahat ve performanslı olduğunu söylüyor. Benim için mikrofon önemli tabii ki. Benim aklımda 3 kulaklık var;

1-) Owwotech Yoro OW-V5 RGB Aydınlatmalı Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

2-) Rush TIMBRE RH1 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

3-) Rampage Rm-k27 X-jammer 3,5 Mm 7 Renk Ledli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu üçüncü sıradaki kulaklık şoka salı günü 100 TL bandına geldiği için koydum. Sizin önerileriniz nelerdir?
X-Jammer alma sakın. 4 aya sol taraftan ses gelmemeye başladı. Mikrofon demirinin üstündeki plastik kendi kendine açıldı. Dışarı çok ses veriyor.

Alayı birbirinden çöp ürünler.

Redragon biraz daha sıkıyor ve rahat değil diyor kullanıcıların çoğu.

Bütçe arttırarak.

Bu ürünlere bakın derim ben size.

Ancak bütçe yükselmiyorsa.
KZ EDR1 Mega Bass Kulak İçi Kulaklık veya KZ ED12 Kulak İçi Kulaklık bunu alın.

Kulak üstü kulaklık bu bütçede alınmaz.

Yukarıda öneride bulundum o çöplere hiç para vermeyin sonra paran gitti diye söylenirsiniz.
Önerileri inceledim ve 150 TL olarak önerdiğiniz kulaklıklarda bütçeme uygun. Ama şu rush nasıl 7.1 oluyor anlamadım.
Yukarıda öneride bulundum o çöplere hiç para vermeyin sonra paran gitti diye söylenirsiniz.
Bunu alıcam gibi hem rahat gözüküyor hemde mikrofonlu umarım ses kasarken iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı