100 TL Bluetooth mouse önerisi

m3t0

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Ben MacBook Air kullanmaktayım. Aslında mouse almak planlarımın arasında yoktu çünkü trackpad neredeyse bütün ihtiyacımı karşılıyordu. Ancak kucağımda kullanırken trackpad ile bazı işler çok zor oluyor. Arada sırada oyun oynuyorum ancak FPS tarzı oyunlar değil. Bluetooth ile çalışan mouse istiyorum dongle ile çalışan önermezseniz sevinirim. Bütçe olarak 100 liram var üstü altı olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

Bluetooth o bütçeye bulamadım üzgünüm :(

Bluetooth o bütçeye bulamadım üzgünüm :(

Maalesef dongle tercihlerimin arasında değil.

Araştırmanı tavsiye ederim.
According to Razer, USB-RF offers lower latency. The company told us while Bluetooth Low Energy (BLE) devices can achieve latency as low as 1.3 ms, USB-RF beats that at a flat 1 ms. The Razer spokesperson even told us the difference in speed is why they only offer USB-RF devices. The company focuses on gaming, so it makes sense it would choose the fastest option.

Kaynak: USB-RF vs. Bluetooth for Mice and Keyboards: Which Is Better?

Dostum sen Razer mouse için yorum yapmışsın. Ben ise genel olarak Bluetooth mouse yorumu yaptım. Yani her Bluetooth Mouse'ta gecikme olmuyor. Ki araştırmalarım sonucunda bu Mouse'u buldum. Gecikmesi de normal. Sen bu gecikme olayını çok yanlış anlamışsın. Detaylı şekilde araştırmanı öneririm.

Dostum sen Razer mouse için yorum yapmışsın. Ben ise genel olarak Bluetooth mouse yorumu yaptım. Yani her Bluetooth Mouse'ta gecikme olmuyor. Ki araştırmalarım sonucunda bu Mouse'u buldum. Gecikmesi de normal. Sen bu gecikme olayını çok yanlış anlamışsın. Detaylı şekilde araştırmanı öneririm.
Olay sadece gecikme değil.Forumda bluetooth mouse ile kopma sorunu yaşayandan pili çabuk bitiyor diyene kadar şikayetler var.Para sizin istediğinizi alın sadece yardımcı olmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı