Steam 100 TL bütçe ile sepet nasıl olmuş?

Payday için bence ilk oyunu satın almayın. İkinci oyun daha çok oynanıyor. İlk oyun yerine başka bir oyun alın.

Güzel olmuş bence.

Ben olsam ya Valve Complete Pack, ya The Witcher 3, ya Forza Horizon 4 ya da Rainbow Six: Siege eklerdim.
Hocam bende Witcher 3 ve R6S hali hazırda var, Valve paketinde sadece Portal ve Half Life serisini oynayacağım için Orange Box ve Portal 2 almayı tercih ettim, Black Mesa zaten vardı. Forza gibi yarış oyunları ilgimi pek çekmediği için düşünmedim.

Hocam bende Dying Light 2 hali hazırda vardı, baktım böyle yapınca 22 kuruş ucuza geliyor böyle yaptım.

Hocam 100 lira bütçem vardı ve alabileceğim en iyi oyunların bunlar olduğuna karar verdim. Payday 2, Dying Light 2 Bundle'ı ile 22 kuruş ucuza geldiği için bu yöntemi tercih ettim. 100 lira bütçe ile aldığım bu sepete 10 üzerinden kaç verirsiniz?
Metro 2033 ve Batman Arkham Collections güzel bunlar diğerleri için birşey diyemem de bu payday 2 ve dying light 2 bundle nasıl 1.98 tl içerisinde ne var bu paketin dl 2 orjinal oyunu mu var yoksa farklı bir sürümümü

Eki Görüntüle 1841273
Buda benim 200tlye aldığım sepet.
Güzel sepet

Geri
Yukarı