100 TL civarı IPTV'li HDMI uydu alıcısı önerisi

Beratkocum16

Hectopat
Maximum 35.5 cm boyutunda olacak bir IPTV'li uydu alıcısı gerekiyor ben bunu monitörden çeviriyle bağlayıp çalıştıracağım ama eğer VGA girişli var ise bana fark etmez illa IPTV olmasına gerek yok ama IPTV olsun eğer hiç olmazsa sadece anten olsun.

Şimdiden teşekkürler

Maximum 35.5 cm boyutunda olacak bir IPTV'li uydu alıcısı gerekiyor ben bunu monitörden çeviriyle bağlayıp çalıştıracağım ama eğer VGA girişli var ise bana fark etmez illa IPTV olmasına gerek yok ama IPTV olsun eğer hiç olmazsa sadece anten olsun.

Şimdiden teşekkürler

Kötü oluyor, ben 130₺'ye aldım IPTV'li uydu alıcısı kare atlaması falan oldukça fazla oluyor. En sonunda gittik Apple TV aldık zaten.

Kötü oluyor, ben 130₺'ye aldım IPTV'li uydu alıcısı kare atlaması falan oldukça fazla oluyor. En sonunda gittik Apple TV aldık zaten.

Ama apple tv çok pahalı amazon tv ler vardı ama onlarda çok küçük herhalde tv izlemek için deil mutfağa koyacagimiz için okadar pahalı olsunda istemiyorum zaten bizim kullandığımız iptv en fazla 450 lir gibi birşey küçücük monitör için 1000 lira verilmez varsa öneriniz 100 tl civar ha bu para 200 de olabilir ama çok tıkardı olmasin

Geri
Yukarı