100 TL Fare Tavsiyesi

Bu fareyi 8 yıldır kullaniyorum, bir 8 sene daha rahat kullanirim. Piyasadaki en sağlam faredir kendisi. Hepsiburada da fare yok ama x7 nin klavyesindeki yorumlara bakarsan anlarsin ne demek istedigimi. Ek olarak makro programi ve sensörüde tatmin edecektir. Mouse nin agir olmasida fpa oyunlarinda işine yarayacaktir. Tas gibi mouse bu fiyata bu kadar saglam ve kaliteli bir mouse alma şansın yok. 1 dakika bile düşünme

Yılan derili olanından ve siyah turuncu olanından 2 adet kullanıp eskittim bende. Hiç bir mouse x7 nin tadını vermiyor bana. Şu an ona en yakın Rampage r10 - orion kullanıyorum. Bedava geldiği için mouse almak istemedim ancak alacak olsam yine x7 alırım

A4 Tech Xl-750bh X7 3600dpi Anti-vibrate Laser Gaming Mouse Bronz - n11.com a4 tech x7 efsaneler efsanesi :) Başka bir modeli sanırım internet üzerinde yok. Ancak rengine takılmam diyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Harika bir modeldir.
Ya aslında çok düşündüm bunu. Efsane mousedir bilirim. Aklımı kurcalayan bir mouse var. Almışken yeni bir model olsun değişiklik olsun diye düşünüyorum. Gerçekten bana göre mouse aslında.

Asus Cerberus Fortus, A4 Tech X7 ve Bloody V7m HD Optik Multi Core arasında kaldım. Fiyatları aynı. Son bir değerlendirme yapabilirsiniz sevinirim. Oyun oynarken bu 3 mouse arasında teknik olarak fark hisseder miyim teknolojik fark olarak? Eğer önemli farklar yoksa X7 alacağım büyük ihtimalle elime iyi oturduğundan dolayı. Diğerlerini test edemiyorum keşke edebilsem. Görüntü olarak önemli değil. İşlevine ve ele oturmasına bakıyorum. Bu 3'ü arasından. Image proccesing, maximum speed ve maximum acceleration bu değerlerin önemi nedir? Image proccesing olarak X7 önde diğerlerinde Bloody önde. Önemli mi bunlar?

Son düzenleme:
Bu fiyata alınır mı yoksa, A4 Tech X7 yukarıda önerilenler mi tercih edilmeli?
O mousenin kronik sorunları var. Ayrıca çok küçük. O mouse zamanında 60-70 TL idi. O fiyata değmez diye düşünüyorum. 150 TL'ye çok daha güzel mouseler var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı