100 TL gamepad önerisi

Daha fazla  
Biliyorum bu sayı biraz komik geliyor ama elimdeki bütçe bu kadar. Kaliteli ya da kalitesiz ben sadece XCloud'umu değerlendirmek için bir kontrolcü arıyorum rahat oynatacak sorun çıkarmayacak beni uzun uzun götürebilecek var mı bir tavsiyeniz falan? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam kendinizle çelişmişsiniz maalesef 100 TL'ye rahat sorun çıkarmayacak uzun götürecek bir gamepad zor 2. el F310 bakın 250 TL falan bulabilirsiniz belki 2. el F710 aldım 450'ye mis gibi.
hocam vallaha max sanırım 150 170 tl ye çıkabilirim yani onun dışında durumum çok uygun değil bütçe ayırmıştım onla alıcam işte yav en azından rahat bir kontrolcu yokmu bi kaç kişide gördüm wonderboy falan diyorlar 100 tl ye falan ama hiç incelemesini görmedim kontrolcü bulmak çok zor birşey

Hocam vallaha Max sanırım 150 170 TL'ye çıkabilirim yani onun dışında durumum çok uygun değil bütçe ayırmıştım onunla alacağım işte yav en azından rahat bir kontrolcu yok mu birkaç kişide gördüm wonderboy falan diyorlar 100 TL'ye falan ama hiç incelemesini görmedim kontrolcü bulmak çok zor bir şey.

Öneri değil sadece bunu buldum o fiytlara daha iyisi yok ama.

Son düzenleme:
Öneri değil sadece bunu buldum o fiytlara.
bir bakıcam hocam vallaha uyguna bulmakta zor doubleshock buldum da ps4 kolu replika olduğu için çok götürmez gibi geliyor bana fiyat belki git gide artar logitech kontrolcülere baktım 477 tl falan diyor çok şaşırdım vallaha ne yalan söyliyim xbox 360 kontrolcüsü mantıklı geliyor bana şuan ama duruma göre bakıcam teşekkürler yardımlarınız için
Linke tıkladığımda aşağıda HADRON ürünleri çıktı onlara da bir bakın isterseniz uygun duruyorlar.
teşekkürler oradanda bakıcam iyi günler dilerim bir sorun olursa size danışırım :D

100 TL'ye çok zor. Eğer aceleniz yoksa biraz daha para biriktirmeyi deneyebilirsiniz.
öylede yapmayı düşünüyorum fakat elime para çok geçmiyor bu aralar

bir bakıcam hocam vallaha uyguna bulmakta zor doubleshock buldum da ps4 kolu replika olduğu için çok götürmez gibi geliyor bana fiyat belki git gide artar logitech kontrolcülere baktım 477 tl falan diyor çok şaşırdım vallaha ne yalan söyliyim xbox 360 kontrolcüsü mantıklı geliyor bana şuan ama duruma göre bakıcam teşekkürler yardımlarınız için
XBOX 360 kolu alırsanız bilgisayara bağlamak için bir aparat daha almanız gerekiyor diye biliyorum ve masraf artıyor böylece. Yani düşük bütçede en iyi seçenek F310 veya ikinci el F710.

teşekkürler oradanda bakıcam iyi günler dilerim bir sorun olursa size danışırım :D
HADRON bir ürün kullanmadım maalesef bir fikrim yok danışsanız bile cevap veremem ki zaten bu piyasada bir ürün 100 TL ise er yada geç problem çıkartacaktır.

XBOX 360 kolu alırsanız bilgisayara bağlamak için bir aparat daha almanız gerekiyor diye biliyorum ve masraf artıyor böylece. Yani düşük bütçede en iyi seçenek F310 veya ikinci el F710.

HADRON bir ürün kullanmadım maalesef bir fikrim yok danışsanız bile cevap veremem ki zaten bu piyasada bir ürün 100 TL ise er yada geç problem çıkartacaktır.
çok doğru hocam Platoon Pl-2596 Pc Uyumlu Joystick Oyun Kolu Gamepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol bunu buldum güzel geldi yorumlardada güzel olduğu söyleniyor fakat yani çokta şey yapamadım elime gelince oturmazsa falan iadeye götürmeyede çok uğraştırıyor vallaha bilemedim philips güzel gibi geldi f310 baktım 477 tl falan var ama 100 tl lik görmüştüm f710 daha uygun geldi ona bi bakıcam sanırım kalem pille çalışıyormuş

f310 düşük fiyata bulamadım full ya 477 tl yada 630 tl ye falan çıkıyor 250 tl hiç yok gibi birşey 100 tl ye bulduklarım genelde kalitesiz küçük oyunlar oynamak için gibi birşey harbiden uyguna bulmak için baya bi fiyat ayırmak gerekiyor umudum yavaş yavaş düşüyor ama ginede bi bakıp araştırıcam bulamazsam para biriktirmeye yada para almayı bekliycem yapacak birşey yok ama hayla önerilere açığım varsa bulduğunuz hayla gönderebilirsiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı