GeForce NOW 100 TL indirim kuponu

İnsandan bahsetmiyorum zaten Türkiye'deki GFN GAME+'tan bahsediyorum. Yukarıda bir savunur gibi oldun ya MacBook için bunlar, bizde sistem toplayamayanlar alıyor (amacı dışında kullanıyormuşuz gibi) diye. İnsanlar alamıyor burada o yüzden GFN'e yöneliyor. Bunun distribütörlüğünü yapan şirket de 1060 ekran kartı kullanıyor sorun bu. Bir hizmet vermek için yaptığın ortaklık, açtığın şirketin, şahsi bütçenle alacağın kartı oraya koyması bana göre hakarettir. İstediği ücret de cabası, buna vereceğin parayla gidip 2.el 1060'ı kendin de alır oynarsın.
Şu an global sunucular da 1060 ekran kartı kullanıyor fakat sadece ücretsiz aboneliklerde geçerli yani adamların ücretsiz verdiği ekran kartlı sisteme bizde para istiyorlar.

GAME+'ın 1060 koyması ayrı bir şey. Ama ABD'li ve Avrupa'lı çocuk 4090'a kolayca sahip olabiliyor. Buradaki amaç mobilite. Seyahat ederken, okulda veya Mesai'de öğle arasında RTX nimetlerinden faydalanmaya devam etmek. Bizde 3 veya 4. nesil PC cihazı ile evde RTX kullanmak gibi değil.

GAME+'ın 1060 koyması ayrı bir şey. Ama ABD'li ve Avrupa'lı çocuk 4090'a kolayca sahip olabiliyor. Buradaki amaç mobilite. Seyahat ederken, okulda veya Mesai'de öğle arasında RTX nimetlerinden faydalanmaya devam etmek. Bizde 3 veya 4. nesil PC cihazı ile evde RTX kullanmak gibi değil.

GAME+'ın satış politikası yetersiz sistem üzerine, mobilite üzerine değil. O işin yancısı. Reklamını yaparlarken bastıra bastıra sistem yetersizliğinden giriyorlar. Yetersiz bir sistemle sonra hizmet sunmaya çalışıyorlar. Tek sıkıntı bu da değil her işleri fiyasko. Daha canlı bir destekleri bile yok sitelerinde. 1 aydır CP2077'ye giremiyorum, hata kodu veriyor. Bununla ilgili internette bir çözüm bulamadım. Kendi sitelerinde ise yardımcı olacak bir şey yok. Oraya kıytırık bir AI asistan koymuşlar, sorduğunuz sorunun yanıtı yok. Hata kodunu yazıyorum bana başka bir hata kodunun çözümünü sunuyor. Destek sıfır, sorunun varsa kendi başınasın. Şikayetvar'a yazıyorum orada da bana sitesindeki kıytırık AI asistana yaz diye cevap veriyor. Global GFN desteğine yazdım geçen gün, onlar bile Türkiye GFN'ine kısıtlı erişim hakları olmasına rağmen GAME+'tan kat ve kat daha çok yardımcı oldu, ilgilendiler. GAME+'ın kendi sitesinde bulamadığım mail adreslerini GFN Global Canlı desteğinden aldım. İletişim kısmına bile koymamışlar sitelerinde millet yazmasın diye. Orada da yapay zekasız asistana yönlendiriyorlar. Kendi hallerine bırakmışlar sistemi. Burada bir yönetememe, umursamama, arkadaşın dediği gibi insanlardan para koparma anlayışı var hizmet anlayışı değil. Savunulacak tek bir tarafı yok eğer GAME+ içinden değilseniz... Böyle güzel bir sistem ancak bu kadar rezil edilebilirdi.

GAME+'ın satış politikası yetersiz sistem üzerine, mobilite üzerine değil. O işin yancısı. Reklamını yaparlarken bastıra bastıra sistem yetersizliğinden giriyorlar. Yetersiz bir sistemle sonra hizmet sunmaya çalışıyorlar. Tek sıkıntı bu da değil her işleri fiyasko. Daha canlı bir destekleri bile yok sitelerinde. 1 aydır CP2077'ye giremiyorum, hata kodu veriyor. Bununla ilgili internette bir çözüm bulamadım. Kendi sitelerinde ise yardımcı olacak bir şey yok. Oraya kıytırık bir AI asistan koymuşlar, sorduğunuz sorunun yanıtı yok. Hata kodunu yazıyorum bana başka bir hata kodunun çözümünü sunuyor. Destek sıfır, sorunun varsa kendi başınasın. Şikayetvara yazıyorum orada da bana sitesindeki kıytırık AI asistana yaz diye cevap veriyor. Global GFN desteğine yazdım geçen gün, onlar bile Türkiye GFN'ine kısıtlı erişim hakları olmasına rağmen GAME+'tan kat ve kat daha çok yardımcı oldu, ilgilendiler. Burada bir yönetememe, umursamama, arkadaşın dediği gibi insanlardan para koparma anlayışı var hizmet anlayışı değil. Savunulacak tek bir tarafı yok eğer GAME+ içinden değilseniz...
Global desteği çok iyi direk canlı destekle konuşabilirsin istersen ticket açabilirsin bir rehberimde game+ ile global artılarını ve eksilerine değinmiştim atayım buraya.

Neden GAME+ sunucularında oynamalısın veya oynamamalısın?​

Artılar:

1. Kesinlikle düşük gecikme oranı arıyorsanız Türkiye sunucuları çok daha iyi bir seçenektir.
GAME+ için tek pozitif yorumum bu bence fazla bile ama neyse.

Eksiler:

1. Bir sorun yaşarsanız çözülmesini beklemeyin destek sistemleri yok diyemem ama rezalet.

2. Ücretli aboneliklerde yoğun sıra bekleme durumu. Global normalde abone alımını kapatıyor aynısı GAME+ için geçerli değil onlar kendi bildiklerini okuyorlar ve sürekli kampanyalar ile oyuncu çekme çabasındalar.

3. 1060/2080 ekran kartları günümüz oyunlarında yetersiz kalıyorlar. Globalde en düşük abonelikde 2080/3060 ekran kartları atıyor. Ama burada şöyle bir durum var globaldeki 2080 performansı ile Türkiye'deki 2080 performansı arasında epey fark var kısa zaman önce Baldur's Gate 3 oyununda Türkiye'den oynadığımda ilk 5 dakika kaplamalar yüklenmiyorken ve oyun sürekli takılıyorken ve görüntü bile çamurlaşıyorken globaldeki 2080 sisteminde hem kaplamalar daha hızlı yükleniyor hem takılmıyor hem de görüntü kalitesi sunucular uzak olmasına rağmen daha iyi.

4. Ücretsiz abonelikde oturum süresi farkı. Global sunucular 1 saatlik oturum süresine sahip Türkiye'de bu durum 30 dakika. Türkiye'de İstanbul sunucusu açıldığı dönem 2 sunucuda 1 hafta boyunca ücretsiz abonelik ile oynadım ve hiç sıra beklemedim ve 1 haftanın sonunda 300+ sıra beklemeye başladım tüm sıralarda daha sonrasında sebebini sorduğumda yoğunluğu bahane ettiler. Peki ondan sonra ne yaptılar? Oturum süresini yoğunluğu bahane ederek 30 dakikaya düşürdüler. Dürüst bir şekilde kimse abonelik almıyor bu yüzden kapasiteyi düşürüyoruz deseler anlardım ama hizmet yerine sadece parayı düşündükleri için 30 dakikaya mahkum edilmiş oldu ücretsiz abonelik kullananlar.

5. Fiyatlar! Türkiye'ye özel bir fiyat politikası mevcut değil Türkiye sunucuları açıldığında 75TL'den satışa çıkan abonelikler 55 TL'ye düşürülmüştü yüksek tepki nedeni ile şimdi ise GAME+ aylık abonelik fiyatı 340TL global ise 10$ 313TL yani dolar kurunun üstünde abonelik satıyorlar benim derdim istedikleri para değil verdikleri hizmet ve bunu sağlayamıyorlar şikayetim de bu yönde.
Güncelliği biraz yitik ama olsun.

GAME+'ın satış politikası yetersiz sistem üzerine, mobilite üzerine değil. O işin yancısı. Reklamını yaparlarken bastıra bastıra sistem yetersizliğinden giriyorlar. Yetersiz bir sistemle sonra hizmet sunmaya çalışıyorlar. Tek sıkıntı bu da değil her işleri fiyasko. Daha canlı bir destekleri bile yok sitelerinde. 1 aydır CP2077'ye giremiyorum, hata kodu veriyor. Bununla ilgili internette bir çözüm bulamadım. Kendi sitelerinde ise yardımcı olacak bir şey yok. Oraya kıytırık bir AI asistan koymuşlar, sorduğunuz sorunun yanıtı yok. Hata kodunu yazıyorum bana başka bir hata kodunun çözümünü sunuyor. Destek sıfır, sorunun varsa kendi başınasın. Şikayetvar'a yazıyorum orada da bana sitesindeki kıytırık AI asistana yaz diye cevap veriyor. Global GFN desteğine yazdım geçen gün, onlar bile Türkiye GFN'ine kısıtlı erişim hakları olmasına rağmen GAME+'tan kat ve kat daha çok yardımcı oldu, ilgilendiler. GAME+'ın kendi sitesinde bulamadığım mail adreslerini GFN global canlı desteğinden aldım. İletişim kısmına bile koymamışlar sitelerinde millet yazmasın diye. Orada da yapay zekasız asistana yönlendiriyorlar. Kendi hallerine bırakmışlar sistemi. Burada bir yönetememe, umursamama, arkadaşın dediği gibi insanlardan para koparma anlayışı var hizmet anlayışı değil. Savunulacak tek bir tarafı yok eğer GAME+ içinden değilseniz... Böyle güzel bir sistem ancak bu kadar rezil edilebilirdi.

Haklısınız hocam bir de şöyle düşünün. GFN kullanıcı sayısı fazla artarsa NVIDIA'nın ekran kartı satışları düşmez mi? Sonuçta GPU üreticisi.

Haklısınız hocam bir de şöyle düşünün. GFN kullanıcı sayısı fazla artarsa NVIDIA'nın ekran kartı satışları düşmez mi? Sonuçta GPU üreticisi.

Hiç sanmıyorum öyle bir büyük etki yaratacağını. Ben bile şu şartlarda kendi ekran kartımı alabilmeyi düşünüyorum. GFN bir yere kadar, her oyunun desteği yok zaten. Ekran kartları satışlarına rakip olacağını düşünseler böyle bir bulut sisteme de uğraşmaları saçma olurdu. Yurt dışı piyasasına zaten dediğiniz mobilite amaçlı kullanım var. Kimsenin ne globalde ne de TR (her ne kadar pahalı olsa da) ben ömrümü GFN alarak geçireyim, PC'yi yükseltmeden yaşayacağım diyeceğini sanmam. GFN'in de kısıtlılıkları var dediğim gibi. En basitinden Rockstar, Sony oyunlarını oynayamıyorsun, destekleri yok şu an. En oynalınası oyunları barındıran şirketler bunlar, özellikle Sony tarafı, GoW, TLOU, Spider-Man gibi oyunları varken PC portunda.

Hiç sanmıyorum öyle bir büyük etki yaratacağını. Ben bile şu şartlarda kendi ekran kartımı alabilmeyi düşünüyorum. GFN bir yere kadar, her oyunun desteği yok zaten. Ekran kartları satışlarına rakip olacağını düşünseler böyle bir bulut sisteme de uğraşmaları saçma olurdu. Yurt dışı piyasasına zaten dediğiniz mobilite amaçlı kullanım var. Kimsenin ne globalde ne de TR (her ne kadar pahalı olsa da) ben ömrümü GFN alarak geçireyim, PC'yi yükseltmeden yaşayacağım diyeceğini sanmam. GFN'in de kısıtlılıkları var dediğim gibi. En basitinden Rockstar, Sony oyunlarını oynayamıyorsun, destekleri yok şu an. En oynalınası oyunları barındıran şirketler bunlar, özellikle Sony tarafı, GoW, TLOU, Spider-Man gibi oyunları varken PC portunda.
Boosteroid bu oyunlara sahip bu yüzden iyi bir rakip görüyorum Geforce NOW'a karşı fakat hem kullandıkları sistemler hemde yayın kaliteleri ne yazık ki o kadar da başarılı değil 1 yıl öncesine göre aşırı fazla bir gerileme gördüm son denediğimde.

Yeni konular

Geri
Yukarı