100 TL Klavye Önerisi?

Alpkrt

Hectopat
Merhaba, yaklaşık üç senedir A4Tech Bloody B120 klavye kullanmaktayım ve son bir iki aya kadar da hiçbir sıkıntı çekmedim, gayet iyi ve konforlu bir klavyeydi ancak son bir iki ay içinde sadece ''1'' tuşunda takılmalarım (1 spam) başladı, bu hayat bana zindan oldu. Olur olmadık yerde birden takılmaya başlar, geçti derim geri gelir, farklı portlarda denerim, öne takarım arkaya takarım ama yok, bunun düzeleceği yok ve garantisi de bitti.

İşin özü ben de uygun bir klavye arayışına geçtim. Zamanında bu klavyeyi Vatan'dan 89 liraya almıştım ancak bu ya da bu denklikte bir klavyeyi aynı fiyata almak dolar 2.5 katına çıktığı için mümkün değil sanırsam. Uzun bir süredir de bu konularla ilgilenmediğim için paslanmışım, nereden alınır, neresi uygundur, neler revaçta pek bir fikrim yok. Kendimce bir tane buldum,

Steelseries Apex 100 Aydınlatmalı Gamer Klavye GittiGidiyor'da 361268596

Bu modeli önceden de biliyordum, zaten Steelseries hakkında pek konuşmaya gerek yok ancak Gittigidiyor'dan almak mantıklı mıdır bilemedim. Bu yazıyı da binbir zorlukla yazdım ve daha fazla dayanamayacağım sanırsam, önerilerinizi1 bekliyorum.

Ben Apex 100'ü türkçe klavyesi yok diye biliyordum yanlış biliyormuşum. GittiGidiyor güvenilir bir site zaten. Bu bütçeye de güzel bir klavye bulunması çok zor. En iyi tercih bütçe arttırıp bunu almaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı