100 TL klavye ve mouse önerisi

Bu fiyata en iyi mouse Gamepower Bane olacaktır. Bu seti almak için bütçesini artırıp sonra yeniden mouse mı alsın?
Peki Gamepower Bane aldıktan sonra Devastator setindeki kadar kaliteli bir klavyeyi hangi bütçe ile satın alacaksın. :)

Maus

Klavye

A4tech markalı bir çok ürün kullandım bir sıkıntı yaşamadım.

Bunların arasında kaldım. Bunlardan birisini alacağım kesinlikle ama Pazartesi gününe kadar 160 TL alabilirsem Devastator 2 alacağım.
Şimdilik bunların arasından en çok önerileni alacağım.

Sizce hangisi almak daha mantıklı olur? Mouse önerenler de yanında klavye de önerse süper olur.
A4 Tech markası çok önerildi, Gamepower'ın da sırf yazılımı var diye beğeniyorum ama görünümü de güzel. Hiper de olur, direk set. Ama karar veremedim hala :D .

Gamepower Bane Rgb Işıklı Pro Gaming Oyuncu Mouse + Mousepad - n11.com Aydınlatmalı Metal Gri/Siyah USB Kasa Q Oyuncu Klavye Rampage R73U-KB Rampage | Trendyol bu ikisi bence en mantıklısı. Devastator alırsan mouse'ı değiştirmen gerekebilir. Hiper'da önermem mouse'nı cidden beğendinmi?
Hayır, set olduğu için beğendim klavyesi de güzel fakat gerçekten de mouse un yapısı biraz farklı.
Gamepower Bane Rgb Işıklı Pro Gaming Oyuncu Mouse + Mousepad - n11.com Aydınlatmalı Metal Gri/Siyah USB Kasa Q Oyuncu Klavye Rampage R73U-KB Rampage | Trendyol bu ikisi bence en mantıklısı. Devastator alırsan mouse'ı değiştirmen gerekebilir. Hiper'da önermem mouse'nı cidden beğendinmi?
Şu mausda olabilir şu anki fiyatı gayet iyi sayılabilir.
Bloody'i de beğendim, fakat klavye ile bütçemi aşar.
Peki sizce A4 Tech + Önerdiğiniz klavye mi, yoksa Gamepower + Önerdiğiniz klavye mi?, çünkü A4 Tech iyi dedi bir çok kişi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı