100 TL kulak içi mikrofonlu kulaklık önerisi

Evet ben de bunu kastetmiştim. Ama karşı tarafın da iyi niyetli olması gerekiyor demek istediğim bu. Karşı taraf kötü niyetli olursa uğraşırsınız kurallara dikkat edin demek istemiştim.
Kulaklık geldi ama mikrofonu iyi değil, acaba merak ediyorum yani bana mı böyle geldi sesi çok boğuk bir şekilde alıyor. Huawei'in giriş ve orta seviyedeki telefonlarının kutusundan çıkan kulaklık ile test ettiğimde Huawei'in çok daha iyi olduğunu görüyorum. Acaba almasamıydım ya. Bu arada kulaklığın kutusu açık bir şekilde geldi ve kulaklık toz içindeydi, bu yüzden pek güven vermedi. Acaba 120 TL ye HD mikrofonlu o kulaklığımı alsaydım. Beklentilerim vardı ya 😕

Kulaklık geldi ama mikrofonu iyi değil, acaba merak ediyorum yani bana mı böyle geldi sesi çok boğuk bir şekilde alıyor. Huawei'in giriş ve orta seviyedeki telefonlarının kutusundan çıkan kulaklık ile test ettiğimde Huawei'in çok daha iyi olduğunu görüyorum. Acaba almasamıydım ya. Bu arada kulaklığın kutusu açık bir şekilde geldi ve kulaklık toz içindeydi, bu yüzden pek güven vermedi. Acaba 120 TL ye HD mikrofonlu o kulaklığımı alsaydım. Beklentilerim vardı ya 😕
Kulaklık aslında çok güzel bir kulaklık. Ancak sıkıntı şu biz zaten normalden pahalıya aldığımız ürünün bile hakkını alamıyoruz. Satıcılar gitgide namuslarını kaybediyo parayı daha ön plana alıyorlar. Mikrofon olayını anlamayan birisi olsa sorunlu kulaklığı sorunsuz diye satıp para kazanacaktı. Sorun burada başlıyor. Kutusu açık toz içinde bi kulaklığı kargolayabiliyorlar. Bence aynı şekilde kutulayıp geri iade edin ve aynı yerden bir daha alışveriş yapmayın.
Bu konuda araştırma yapan herkese genel bir tavsiye vermişte bulunayım. Bütçeye yakın ben de kulaklık araştırıyorum. Sennheiserin bu bütçede bir kulaklığı var. Yüksek ses değil ancak çok çeşitli ve kaliteli ses sunuyor. Mikrofonu da iyiymiş yorumlarına baktım. Sennheiserin garantisi, ürünün arkasında durmaları da ünlü. Vatan'dan yorum yapınca 10tl daha indirimle 149tl'ye geliyor ürün ilgilenen olursa linkini bırakayım. SENNHEISER CX 80S Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

Son düzenleme:

Geri
Yukarı