100 TL kulaklık önerisi

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
Selamlar hayırlı pazarlar;

Düşük bütçeli önerebileceğiniz kulaküstü kulaklık var mı? En fazla 100 TL'yi geçmeyecek şekilde (sanırım bu bütçede kablosuz biraz zor Airdots falan seste gecikme olmaması lazım ya da kablolu kullanabilir de olabilir) genelde oyun-müzik ve film için kullanacağım büyük, rahat ve en az 2 yıl idare edecek önerebileceğiniz kulaklık var mı?
Teşekkürler.

1f642.png

Selamlar hayırlı pazarlar;

Düşük bütçeli önerebileceğiniz kulaküstü kulaklık var mı? En fazla 100 TL'yi geçmeyecek şekilde (sanırım bu bütçede kablosuz biraz zor Airdots falan seste gecikme olmaması lazım ya da kablolu kullanabilir de olabilir) genelde oyun-müzik ve film için kullanacağım büyük, rahat ve en az 2 yıl idare edecek önerebileceğiniz kulaklık var mı?
Teşekkürler.

1f642.png
james donkey 710 kesinlikle öneririm 170 lira gibi bir fiyatı var ama yaklaşık 1-2 hafta önce 120 liraya düştü indirimle onun indirimlerini takip edip alabilirsin mükemmel bir kulaklık tavsiye ederim

100 TL fiyat bandında 2 yıl bir kulaklığı kullanabilmeniz için ciddi anlamda çok titiz kullanmanız gerek. Onun haricinde bu bütçeye güzel müzik dinleyebileceğiniz veya oyunlarda ses kasabileceğiniz bir kulaklık önerisi verebileceğimden emin değilim. Bu soruyu 1 yıl önce kadar sorsaydınız büyük kulaklık olarak 90 TL'ye SN-R7 Mesh'i önerirdim bende çok ikilemde kalmıştım bunu mu alsam acaba diye. Ne yazık ki 100 TL'ye dediğin kadar kaliteli bir kulaklık alamazsın. Önerim ise şudur: Snopy Rampage SN-RW7 Usb Gaming Siyah Mikrofonlu Kulaklık | Trendyol

Teşekkür ederim aslında şöyle 2 yıl sonra artık komple bilgisayar ve ekipmanlarımı yenilemeyi düşünüyorum o yüzden idareten kullanabileceğim en azından dizi/film izlemelik çok harika bir şey olmasa da 150TL fiyat bandında bir şey bakıyorum James Donkey benimde çok hoşuma gitti 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum tabii ki daha da araştırıyorum yanıtlarınız için teşekkür ederim :)

Teşekkür ederim aslında şöyle 2 yıl sonra artık komple bilgisayar ve ekipmanlarımı yenilemeyi düşünüyorum o yüzden idareten kullanabileceğim en azından dizi/film izlemelik çok harika bir şey olmasa da 150TL fiyat bandında bir şey bakıyorum James Donkey benimde çok hoşuma gitti 1-2 hafta içinde almayı düşünüyorum tabii ki daha da araştırıyorum yanıtlarınız için teşekkür ederim :)
kesinlikle öneririm mükemmel. :)

Bir ara kulaklık almaktan bıkmıştım. Bir yeri kırılıyor, kablosu kopuyor, ses vermiyor... En son Logitech aldım. Ne zaman aldığımı bile unuttum. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Bir ara kulaklık almaktan bıkmıştım. Bir yeri kırılıyor, kablosu kopuyor, ses vermiyor... En son Logitech aldım. Ne zaman aldığımı bile unuttum. Hala sorunsuz kullanıyorum.
Aslında bende de aynı sorun oldu , bir kulaklık alıyorum en fazla 6 ay kablolu dayanıyor. Ya tekinden ses gelmeme yada kırılıyor , en son artık 2 yıl idareten bir şey alıp kullanacam ;

James Donkey 710 ve 711 arasında da kaldım aslında , birde incehesap kulaklıklar için indirim kodu var mı ?

Aslında bende de aynı sorun oldu , bir kulaklık alıyorum en fazla 6 ay kablolu dayanıyor. Ya tekinden ses gelmeme yada kırılıyor , en son artık 2 yıl idareten bir şey alıp kullanacam ;

James Donkey 710 ve 711 arasında da kaldım aslında , birde incehesap kulaklıklar için indirim kodu var mı ?
O markayı hiç kullanmadım. Logitech H150 kullanıyorum. En az 6 sene olmuştur, süngerlerinin çürümesi dışında problem yok. Kullandığım en rahat kulaklık aynı zamanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı