100 TL Kulaküstü Kulaklık Tavsiyesi

Trust GXT 310C var 10/9 aynı şekilde mikrofonu güzel ama üstteki arkadaşın attığı modelde güzel bu bütçe için.
Sadece mikrofon değil ama konu. Trust'ın kablosu örgü kardeşim ayrıca çift giriş ses özellikle oyunlarda iyi kasılıyor. Daha dün Apex'te bir ispanyol, bir alman oynuyoruz. Adamlara ses aldım diyorum. Benim ayak sesimdir diyor, diğeride duymuyor 50mt.'de ki tek Caustic'in sesini aldım yön olarakta doğru şekilde. Gerisini siz düşünün şahsen ben Rampage diye bilmediğim markayı almam.

Sadece mikrofon değil ama konu. Trust'ın kablosu örgü kardeşim ayrıca çift giriş ses özellikle oyunlarda iyi kasılıyor. Daha dün Apex'te bir ispanyol, bir alman oynuyoruz. Adamlara ses aldım diyorum. Benim ayak sesimdir diyor, diğeride duymuyor 50mt.'de ki tek Caustic'in sesini aldım yön olarakta doğru şekilde. Gerisini siz düşünün şahsen ben Rampage diye bilmediğim markayı almam.
Ben zaten rampage önermedim yine trust marka önerdim rampage ne alaka onu anlamadım bu 1.
Ben zaten sizin modelinize güzel dedim bu 2.
Trust kulaklık bende kullanıyorum 310C modelini memnun olduğum için önerdim buda 3.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı