100 TL lehim teli önerisi

342524

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar, ucuz lehim teli önerir misiniz?
Bütçe 100TL

En son Soldex aldıydım ama pahallanmıştır. Ben 80 90 ₺ almıştım baya kaliteli lehim teli.
100 TL mi sesli güldüm geçen nalburadan 20 TL'ye almıştım bir tık abartmışsın sanırım.
Asıl bu yoruma ben gülüyorum. Kaliteli ustalar marka kullanır ve marka çok önemlidir. Ufak lehimlemeler de kalite farkından düzgün lehimleme yapamadığında görürüm seni

Profesyonel olarak lehimleme yapmıyorsan, çabuk bitsin istemiyorsan ve mümkün oldukça ucuz olmasını istiyorsan şiddetle öneririm. Çoğu işimi görüyor bu tel. Daha 2 gün önce 10 metre daha aldım.

Ben direnc.net'den 40-50TL'ye almıştım sanırım bu sene. Siz de oradan alabilirsiniz gayet güvenilir bir yer.

Hocam böyle bir makinem var.

Siz düşünün.

Hocam ben basit leğim yapıyorum kendim profesyonel değilim ama o kadar pahalı olacağını sanmam.

Hocam ben basit leğim yapıyorum kendim profesyonel değilim ama o kadar pahalı olacağını sanmam.
Ben ufak lehimlemeler yapıyorum. Google'a yazıp aslında ne kadar pahallı olabileceğini görebilirsin. Ben de biliyorum 15 20 ₺ ye bir sürü markanın lehim teli var. Belki arkadaş hobi olarak değil iş olarak yapacak bilemezsin. Yazmamış çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…