100 TL mikrofon önerisi

Cxpax

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Rampage'in SN-RW3 kulaklığını kullanıyorum. Kulaklıktan memnunum fakat mikrofonundan memnun değilim. Bunun için de ayrıca bir mikrofon almayı düşünüyorum. Mikrofonu genel olarak Discord'da ve oyunlarda (Valorant, CS:GO, FiveM) kullanıyorum. Fiyatı 100₺ civarını geçmezse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim. Bu BM800 mikrofonlarını bende biraz inceledim. İzlediğim videoda söylediğine göre Phantom Power diye bir cihazda BM800'lerin performansını çok yükseltiyor. Ama o cihazla birlikte 350₺ civarlarına yaklaşıyor mikrofon ve benim bütçemi aşıyor.

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim. Bu BM800 mikrofonlarını bende biraz inceledim. İzlediğim videoda söylediğine göre Phantom Power diye bir cihazda BM800'lerin performansını çok yükseltiyor. Ama o cihazla birlikte 350₺ civarlarına yaklaşıyor mikrofon ve benim bütçemi aşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu inceleyin.

Öneri için teşekkürler hemen bakıyorum inceleme videolarına.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu inceleyin.

Videoyu izledim videodaki arkadaşında söylediği gibi mikrofon Phantom Power'sız az ses veriyor phantomsuz BM800'de değerlendirmeme katıcam ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı