100 TL Mouse Önerisi

E1Rhan

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
100 TL Altı bir mouse almayı düşünüyorum.
Aklımda bu mouse var ama modelini bilmediğim için inceleyemiyorum. Modelini bilen varsa söylerse çok sevinirim. İstediğim mouse türü de resimdeki gibi.

Dosya Ekleri

• a853b1b7-c705-4ded-80b7-7d2fc8704f79.jpg
    a853b1b7-c705-4ded-80b7-7d2fc8704f79.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz ürün Everest SGM-X9 ama ürün hakkında bir bilgim olmadığı için bişey diyemem. Uygun fiyatlı olsun dersen Everest Rampage Centaur SMX-R13 veya Everest Rampage Strike SMX-R14 modellerini ilgini çekebilir. Ürünler daha önce kullanmadığım bir ama fiyatları 70-80TL civarı olmasından dolayı alınabilir gibi duruyor.

Yinede bütçeyi 100-130 arasına çıkartabilirsen daha iyi ürünler almanı tavsiye edebilir.

Everest kesinlikle alma ben aldım 1 ayda bozuldu. Steelseries Rival 100 Gold Oyun Mouse SSM62336
Gerçkten çok başarılı ve çok sağlam laptop ile kullandığım için kablosu devamlı bükülüyor dolanıyor ama tık yok canavar gibi ayrıca Steelseries Engine 3 programı ile bir çok ayar yapabilirsin hassasiyet ile ilgili ayrıca macro da atayabilirsin. Sonuçta ünlü ve kendini kanıtlamış bir marka. Yinede karar senin

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı