100 TL Mouse Önerisi

Night's_Edge

Decapat
Aslında fiyatından dolayı bu ürünü almayı düşünüyorum: A4 Tech X87 Labirent Optik 2400DPI Oyuncu Mouse Fiyatı sizce memnun kalır mıyım claw şekli tutuş yapiyorum. Önceki farem Logitech G300s'di fakat 2 yıl kadar gayet memnun bir şekilde kullanmama rağmen bozuldu. Sizin önerdiğiniz 100 TL civarı mouse var mi ve tahmini ne kadar dayanir? Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni 30TL kadar zorlayabilirsen seni asla üzmez :

Steel Series Rival 100 Mouse 129 TL Ama alamam dersende :

A4 Tech Bloody A90 Veya A9 (iyi bir piyasa araştırması ile)

G300s almamı söylemişsiniz fakat zaten onu kullanıyordum 2 yıldır. Şuanda sağ tık bozulduğu yeni mouse alıcam ve aynısından almak istemiyorum. Bimden Rival 110 alirsam claw tutuş ile kullanilabilir miyim (g300s i rahat kullanabiliyordum) ve kaç yıl dayanır tahmini

G300s almamı söylemişsiniz fakat zaten onu kullanıyordum 2 yıldır. Şuanda sağ tık bozulduğu yeni mouse alıcam ve aynısından almak istemiyorum. Bimden Rival 110 alirsam claw tutuş ile kullanilabilir miyim (g300s i rahat kullanabiliyordum) ve kaç yıl dayanır tahmini
Eğer elinize uyuyorsa aynı mouse'tan tekrar alabilirsiniz. Bende G300 vardı 2 sene kullandım sol tuşu bozuldu hiç düşünmeden G300S aldım. Onuda 1 sene daha kullandım hala sapasağlam duruyor.
Farklı mouse alırsanız benim gibi aylarca el ağrısı çekme ihtimaliniz var.
İlla farklı olsun diyorsanız Mediamarkt ve Vatan gibi mağazalara gidip birebir deneyin. Biz ne kadar elinize oturur desek bile sıkıntı çıkabiliyor.

G300s’e göre büyük bir fare. Tutuş konusunda olmasa da kalite konusunda her türlü garantisini verebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı