100 TL mouse pad önerisi

QcK aldı diye daha iyi oynamayacak. Mousepad dediğin geniş, dikişli olmalı.
Tercih meselesi bana göre belki siyah iyi sana göre beyaz.
QCK aldı diye daha iyi oynamayacak. Mouse pad dediğin geniş, dikişli olmalı.

Evet daha iyi oynayacak ayrıca daha iyi olmasa e sporcular niye pahalı mousepadler alsınki. Kaymak gibi kayıyor mouse bir tane kötü mousepadimde var fark var. Bende de qck var.
Ama arkadaş için büyük önemliymiş haklısınız boyut konusunda.
XRades 12 Çeşit 70x30 XL 90x40 XXL Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri bunuda alabilirsin büyük olsun diyorsan arkadaşım aldı çok memnun. 90x40.

Tercih meselesi bana göre belki siyah iyi sana göre beyaz.

Evet daha iyi oynayacak ayrıca daha iyi olmasa e sporcular niye pahalı mousepadler alsınki. Kaymak gibi kayıyor mouse bir tane kötü mousepadimde var çok fark var. Bende de qck var.
Hocam siz herhalde sanıyorsunuz ki SS tayland'da bir bitki felan kullanıp mousepad'lerini kayganlaştırıyor. Aslında bir bakarsanız hem QcK hem önerdiğim JD mousepad pürüzsüz kumaş yüzeye sahip aralarında hiç bir fark yok aslında yüzey ve taban anlamında, QcK Heavy aynı zamanda hybrid yani hem speed hem control odaklı bir mousepad'dir yağ gibi kaymaz yani 🙂

Hocam siz herhalde sanıyorsunuz ki SS tayland'da bir bitki felan kullanıp mousepad'lerini kayganlaştırıyor. Aslında bir bakarsanız hem QcK hem önerdiğim JD mousepad pürüzsüz kumaş yüzeye sahip aralarında hiç bir fark yok aslında yüzey ve taban anlamında, QcK Heavy aynı zamanda hybrid yani hem speed hem control odaklı bir mousepad'dir yağ gibi kaymaz yani 🙂
Tamam işte ne güzel mecazi dedim zaten onu anlayacağını sanmıştım yanılmışım. :)
Neyse kardeşim kusura bakma biraz fazla karşı çıktıysam.
@Casillas Ronaldo knk aklıma geldin tamda konuşma bitmişti. Sokrates gibi savunurdun yanımda steelseriesi. :) Steelseries kalitesi derim başka bir şey demem.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı