100 TL oyun önerisi

World War Z öneririm mükemmel oyun.
60TL mi neydi ama arada bir 30TL'ye düşüyor.

O war bende hocam.

Grafikler kötü, parkur puzzle odaklı oyun. Biraz God of War'a benziyor ama onun fakir versiyonu gibi. Beğenebilirsinde beğenemeyebilirsinde. Bence bir YouTube'dan izle. Paket hangi oyunları kapsıyor bilmiyorum ama 1. oyunu bayağı beğenilmişti.

1 2 ve 3. oyunları kapsıyor hocam.

ilginizi çekiyorsa bir bakın.

Hades bu fiyata bedava bir roguelike, Bad North değişik bir atmosferde bir strateji oyunu. Bioshock özellikle ilk oyunuyla çok özel bir seri. İkinci oyunu beğenmesem de üçüncü oyun keyifle oynayabileceğiniz ortalama bir hikayeli FPS oyunu. Zaman kırılması ve inanış eleştirisi güzel işlenmiş, grafikleri ve müzikleri de çok tatlıdır.

Hades bu fiyata bedava bir roguelike, bad north değişik bir atmosferde bir strateji oyunu. BioShock özellikle ilk oyunuyla çok özel bir seri. İkinci oyunu beğenmesem de üçüncü oyun keyifle oynayabileceğiniz ortalama bir hikayeli FPS oyunu. Zaman kırılması ve inanış eleştirisi güzel işlenmiş, grafikleri ve müzikleri de çok tatlıdır.

Hades epikten aldım BioShock da var strateji oyunlarını sevmiyorum şu an darksiders mı Security Breach arasındayım.

Hades epikten aldım BioShock da var strateji oyunlarını sevmiyorum şu an darksiders mı Security Breach arasındayım.
Üç oyuna karşı bir oyun alacaksın, ayrıca security breach 10-15 saat arası kısa bir oynanış süresine sahip. Ama sanırım FNAF oyunlarını seviyorsun, o üç oyundan daha çok zevk alma ihtimalin var. Belki FNAF oyunlarının iki tanesinden vazgeçip Dark Siders 1 ve 2 yi alabilirsin.

Üç oyuna karşı bir oyun alacaksın, ayrıca Security Breach 10-15 saat arası kısa bir oynanış süresine sahip. Ama sanırım FNAF oyunlarını seviyorsun, o üç oyundan daha çok zevk alma ihtimalin var. Belki FNAF oyunlarının iki tanesinden vazgeçip Dark siders 1 ve 2'yi alabilirsin.

FNAF'in anısı var hocam ortaokulda az mı açıp sınıfta oynadık ama bu sepeti aldım şu an Security Breach mı yoksa darksiders mi diye düşünüyorum darkaiders daha önce oynamadığım ve bilmediğim için sordum ama Security Breach bana eski FNAF oyunlarının korkusunu vermediği ve hikayenin devamı olduğu için arada kaldım.

Geri
Yukarı