100 TL oyuncu klavyesi

Ben everest markalarından memnunum, eğer klavyeye uçan tekme, kafa, yumruk atmazsanız neden hemen bozulsun. Ben sürekli donanımları değiştirmek/para vermek istemem, uzun ömürlü olsun derseniz Logitech alabilirsiniz.

Everest çöp, ömrü en fazla 2-3 ay sürer. Logitech G103 alın. En az 1 yıl dayanır.
Efendim size katılıyorum ama şubattan beri KB-R88 kullanıyorum bana hediye geldiği için iade de etmek istemedim. Yani çok nazik kullanırsanız gider ama ben de kesinlikle tavsiye etmiyorum tamam klavye RGB'si ve mekaniği hoş olabilir ama malzeme kalitesi çok kötü bir firma. Everest işi şans işi ya gider ya da bozulur.

Ben everest markalarından memnunum, eğer klavyeye uçan tekme, kafa, yumruk atmazsanız neden hemen bozulsun. Ben sürekli donanımları değiştirmek/para vermek istemem, uzun ömürlü olsun derseniz Logitech alabilirsiniz.
Teknoloji şans işidir, o alır 1 ay kullanır bozulur, o alır 1 yıl kullanır bozulmaz.

Everest kalitesiz bir marka ve kronik sorunları mevcut bir marka. Everest kullanıcı olarak söylüyorum almayın benim gibi bedava almadıysanız tabii.

O değilde abim CSGO oynuyor, sinirlengiğine klavyeye yumruk geçiriyor. Logitech K330 iyi dayandı abime, ama bu klavye ile oyunun keyfi olmuyor. :)

Dediğiniz doğrudur. En iyi markalarda bile sorun çıkabilir. Ne alırsanız alın dikkatli kullanırsanız sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum.
İşte yok öyle bir şey. Firmaların her fiyattan farklı ürünleri var. Hepsinin üretiminde farklı malzemeler, yapılar kullanılıyor. Everest en dandik olan malzemeler ile üretiyor, keza bir çoğu da fason üretim. Bunun sayesinde ucuza satıyor. Ne demişler "Ucuz mal alacak kadar zengin değilim."

İlk önce merhabalar, selamlar arkadaşlar.
Ben 100TL altı, bir oyuncu klavyesi arıyorum. Bana bu konuda öneride bulursanız sevinirim.

NOT: Lütfen Logitech, Rempage, Msi gibi markalar olursa sevinirim. Ama mechanic klavye olmasın.
Ben, galiba bu klavyeyi Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünüyorum.

Hepinize teşekkür ederim. Ben Logitech G213 aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı