100 TL Oyuncu Kulaklığı önerisi

Beraatt54

Hectopat
Daha fazla  
Ben CS-GO, LOL, PUBG gibi oyunlar oynuyorum ve bana bir kulaklık lazım ne alacağıma kararsız kaldım. 100TL gibi bir bütçem var, önerileriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Raptor HS30

Mükemmel bir kulaklık. 8 aydır kullanıyorum ve en küçük bir memnuniyetsizliğim bile olmadı. Mikrofon kalitesi çok iyi. CS:GO da ses kasmak o senin kendi becerine kalmış bir durum ama kendim için en ufak bir tıkırtıyı bile duyabiliyorum. Ayrıca uzun saatler oyun oynuyor olmama rağmen kulağım da küçük bir ağrı bile hissetmiyorum.

Corsair Raptor HS30

Mükemmel bir kulaklık. 8 aydır kullanıyorum ve en küçük bir memnuniyetsizliğim bile olmadı. Mikrofon kalitesi çok iyi. CS:GO da ses kasmak o senin kendi becerine kalmış bir durum ama kendim için en ufak bir tıkırtıyı bile duyabiliyorum. Ayrıca uzun saatler oyun oynuyor olmama rağmen kulağım da küçük bir ağrı bile hissetmiyorum.
Biraz tuzlu gibi :D

Corsair Raptor HS30

Hocam arkadaş 100 tl demiş bende kulaklık almak istediğim için baktım da 199 tl den aşağı bulamadım nereden aldığını söyler misin?

Amazon'dan Logitech G230 alınabilir. Ama bütçeyi biraz zorlayabilirim (35TL) derseniz önerim Logitech G430 7.1 Dolby'dir.

50 Tl gibi bir fiyatı var ama verdiği ses aşırı derecede berrak ve net. Hem paran da cebinde kalır, ayrıca ses kasabilirsin. Sağ taraftan gelen sesler sağ kulaklık çıkışından, sol taraftan gelen sesler ise sol kulaklık çıkışından gelir. Tek eksi yönü ise, ses açma ve kısmak için kablo üzerinde döndürülen bir yeri var. Yukarı döndürdükçe ses yükselir, aşşağı döndürdükçe azalır. (Kusura bakma adını bilmediğimden böyle yazdım.) Oraya titiz davranman gerekiyor zira orayı bozarsan güzelim kulaklığın içine :D (Anladın gerisini)

Snopy Rampage Sn-R3 Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı

Eklemeyi unuttum kardeşim, kulaklıkta çok güzel bass sistemi var ve 2 eksi yönü daha var. Bunlardan biri mikrafonu çok kaliteli değil. Ağzından en fazla 4 cm uzakta tutman gerekiyor, sesi iyi bir şekilde iletmesi için. İkincisi ise, sesi fullediğinde kulaklıktan çıkan ses, sen ne kadar bastırırsan bastır, dışardan duyulabiliyor. Hemde aşırı derecede. (Çok güçlü ve kaliteli bir ses verdiğinin kanıtıdır.)

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Bu kulaklığı satmaktayım ve önerebilirim ben 100₺ aldım 69₺ istiyorum garantisi var kutuludur ve kullanılmadı yeni PC toplamıştım ve eksiksiz olsun diye aldım ama ihtiyaç fazlası olduğuna karar verdim uygun fiyata satıyorum alman malıdır ve ödüllü bir kulaklıktır. Resimdeki masaüstü standını ayrıca 15₺ aldım onu da alan arkadaşa hediye edeceğim. Araştırın ve sizin için uygunsa yardımcı olurum.

AKG GSH-1 Kulaküstü High End Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı - Kulaklık & Mikrofon ilanları sahibinden.com'da - 466252802

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı