100 TL Red Switch klavye Önerisi

brscengiz

Kilopat
Daha fazla  
FPS ağırlık olduğu için Red Switch olmasını istedim araştırmalarıma göre bu önerilmiş.

Başlıkta da belirttiğim gibi bir klavyeye ihtiyacım var, konuları gezdim ama genelde eski tarihli o yüzden sizden ricam bana yardımcı olursanız sevinirim.

Redragon K522
Corsair 68-70
Genel olarak bu klavyeler önerilmiş gördüğüm kadarıyla son olarak bir sonuca varabilirsem yardımınıza göre klavyeyi sipariş edeceğim.
1000 TL'yi geçmeden güzel bir ürün bulabilirsek çok memnun olurum, profesyonel oyuncu değilim, işimi görsün ve uzun vade olması en çok önem verdiğim kriterler 🙃

Son düzenleme:
Hocam 100 TL mi, 1000 TL mi? Başlıkta 100 TL yazıyor, siz 1000 TL yazmışsınız. Hangi fiyata arıyorsunuz?

Corsair ve Redragon kıyaslanabilecek firmalar değil. Alabiliyorsan K68-70 iyidir. Corsair'in satış sonrası desteği de tartışmasız, uzun süre kullanırsın. Sorun çıksa bile çok iyi ilgileniyorlar.

K552 gibi klavyeleri düşünmeyin bile, bütçeniz 1000TL.

Corsair ve Redragon kıyaslanabilecek firmalar değil. Alabiliyorsan K68-70 iyidir. Corsair'in satış sonrası desteği de tartışmasız, uzun süre kullanırsın. Sorun çıksa bile çok iyi ilgileniyorlar.
Önerilenler onları gördüğüm için yazdım hocam kalite olarak kesinlikle fark büyüktür ona eminim. Benim için alınan ürünün uzun vadeli olması çok önemli.

Bunu alıp geçmeli miyim o halde? :)
K552 gibi klavyeleri düşünmeyin bile, bütçeniz 1000TL.

Öneriler için teşekkür ederim hocam. Bir de bu switchler arasında fark var galiba baktığım konularda değinmişler, bu konuda tercih hangisinden yana olmalı sizce.

"Outemu red switch vs cherry mx red"

Önerdiklerim varken K68 alınması taraftarı değilim, özellikle ROG klavyeler çok daha iyi.

Anladım hocam ona bakacağım bir önceki mesaja cevap vermiştim sizinkini sonra fark ettim öncelik vereceğim Asus'a.

@444635 önerinizle bu klavyeyi aldım hocam bu arada çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı