100 TL'ye akım korumalı priz önerisi

berkayx

Hectopat
Bütçe 100 TL. Bir sorum olacak. Küçük bir üçlü prize sahibim, o üçlü prizi akım korumalı prize taksam düzgün bir şekilde kullanabilir miyim? Prizin fotoğrafını bıraktım.

IMG-20210214-WA0000.jpeg

Kardeşim son konunada yazmıştım (PSU'nun üzerindeki etiketi çıkarmak sorun oluşturur mu? konu) eğer bir PSU hasar aldıysa o hasar tamir edilmediği zaman büyür büyür ve patlar yani akım korumalı priz zaten olan bir hasarı azaltamaz veya yok edemez berki başka bir şey için alıyorsun eğer onu düşünürsek o fotoğrafını attığın prize akım korumalı priz takılır fakat o 3 lünün topraklaması içten bağlı değilse akım korumalı priz hiçbirişe yaramaz. Tunçmatik Tsk6137 6'Lı Akım Koruyucu Priz, 1050 Joule, Siyah: Amazon.com.tr
Akım korumalı priz olarak bunu önerebilirim.

Kardeşim son konunada yazmıştım (PSU'nun üzerindeki etiketi çıkarmak sorun oluşturur mu? konu) eğer bir PSU hasar aldıysa o hasar tamir edilmediği zaman büyür büyür ve patlar yani akım korumalı priz zaten olan bir hasarı azaltamaz veya yok edemez berki başka bir şey için alıyorsun eğer onu düşünürsek o fotoğrafını attığın prize akım korumalı priz takılır fakat o 3 lünün topraklaması içten bağlı değilse akım korumalı priz hiçbirişe yaramaz. Tunçmatik Tsk6137 6'Lı Akım Koruyucu Priz, 1050 Joule, Siyah: Amazon.com.tr
Akım korumalı priz olarak bunu önerebilirim.
Ya benim amacım zaten sadece PSU zarar görsün patlasın. Zaten param yok yeni işlemci aldım, bu şimdilik idare etsin. Ben PSUnun işi bitince tamamen sisteme zarar vermemesi için akım korumalı prizi satın alıyorum.

Geri
Yukarı