100 TL'ye en iyi oyunlar

dragonshadow73

Decapat
Daha fazla  
100 TL bütçem var bana Steam'dan veya Epic Games'den verdiğim paraya değecek, saran oyunlar önerir misiniz?
Tek oyunda olabilir birden fazla da olabilir.

The Witcher 3 Wild Hunt: Game Of The Year Edition
Subnautica
Rocket League
Mount And Blade Warband
İndirimi bekle zaten kısa sürede gelecektir. Yaz indirimleri de geliyor zaten hepsini 100 lira altına alabilirsin indirimlerle.
Witcher 3 Game Of The Year Edition diyorum çünkü Witcher 3'ün 2 dlc si ile beraber geliyor ve onlarda gerçekten harika hikâyeye sahip. Kesinlikle indirimi bekle.

The Witcher 3 wild hunt: Game of the year Edition.
Subnautica.
Rocket League.
Mount and Blade Warband.
İndirimi bekle zaten kısa sürede gelecektir. Yaz indirimleri de geliyor zaten hepsini 100 lira altına alabilirsin indirimlerle.

Warband bu zamandan sonra hikaye olarak oynanmaz bence. Ayrıca sitesinde bedavadan Key ile oynayabilir.

The Witcher 3 Wild Hunt: Game Of The Year Edition
Subnautica
Rocket League
Mount And Blade Warband
Witcher 3 Game Of The Year Edition diyorum çünkü Witcher 3'ün 2 dlc si ile beraber geliyor ve onlarda gerçekten harika hikâyeye sahip. Kesinlikle indirimi bekle.
Bu arada sistem gereksinimlerine bakmayı unutma. Çünkü bize sistemini söylemedin ve ben senin sistemini bilmeden oyunları yazdım. Sisteminin özelliklerini söylersen güzel olur.

Witcher 3'ü 1650 Super i3 9100F ve 8 GB RAM kaldırır mı?
GTX 750Ti ile 1080p düşük ayarlarda 30-40 fps ile oynadım. O ekran kartı benimkinden daha iyi kaldırması lazım. YouTube'da izledim ve kaldırıyor hemde yüksek ayarlarda 60fps üzeri alıyor.
GTX 750Ti ile 1080p düşük ayarlarda 30-40 fps ile oynadım. O ekran kartı benimkinden daha iyi kaldırması lazım. YouTube'da izledim ve kaldırıyor hemde yüksek ayarlarda 60fps üzeri alıyor.
Eğer satın alırsanız kaldırıp kaldırmadığını buraya yazar mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı