100 TL'ye İşlemci Soğutucu Önerisi

Axis

Kilopat
Daha fazla  
Stok fanım gerçekten çok aşırı ses çıkarttığı için ve ömrünü doldurmak üzere olduğu için işlemci soğutucu alacağım. Benim için başta sessiz olması önemli çok aşırı bir soğutma olmasa da olur. N11'de 100 TL kodum var onunla alacağım. 100 TL'yi fazla geçmeyecek şekilde işlemci soğutucu önerir misiniz? Teşekkürler :)

İşlemcim: AMD Phenom II X6 1055T AM3

Furkan arkadaşında dediği gibi Deep Cool S40'da iyi soğutur hatta onu alabilirsiniz çünkü Tx3 Evo'da 3 bakır boru temas ediyor işlemciye Deep Cool'da 4 tane bakır boru temas ediyor daha iyi soğutma sağlayacaktır.

Deep Cool'a daha sıcak bakıyorum iyi soğutuyormuş internette baktığıma göre fakat sessiz mı acaba? Ama bir yandanda Cooler Master ve Thermaltake'de bilindik güvenilir markalar biraz para ekleyip Cooler Master Hyper T4'ü düşünebilirim o nasıldır? İşlemci soğutucusu konusunda cahilim yeni yeni öğreniyorum.

Teşekkürler yorumlarınız için alırsam büyük ihtimal Deep Cool alırım. Fakat şimdi tekrar baktım stok fanımın sıcaklık değerleri gayet düşük fakat çok ses çıkarıyor. 100 TL'lik kod zaten bedavadan geldiği için işlemci soğutucu düşünmüştüm fakat sıcaklık değerlerini görünce tamamen kararsız kaldım ram falan mı alsam diye düşünüyorum fakat ondada 8'den sonrası gereksiz gibi.

Dosya Ekleri

• temp.jpg
    temp.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 265
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı