100 TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçeye 30tl daha eklersen benim de çok beğenerek 1,5 yıldır kullandığım, "verdiğim para sonuna kadar helal olsun" dedirten bluetooth kulaklık olan Xiaomi Redmi Airdots'u şiddetle tavsiye ederim
Kulaklığa buradan ulaşabilirsin. Daha fazla bilgi istersen kulaklık hakkında aktarırım.

Bütçeye 30tl daha eklersen benim de çok beğenerek 1,5 yıldır kullandığım, "verdiğim para sonuna kadar helal olsun" dedirten bluetooth kulaklık olan Xiaomi Redmi Airdots'u şiddetle tavsiye ederim
Kulaklığa buradan ulaşabilirsin. Daha fazla bilgi istersen kulaklık hakkında aktarırım.
Kendim için soruyorum. Belirttiğiniz kulaklık Windows bilgisayarlarda da kullanılabiliyor mu?

KZ ZSN PRO Mobil uygulamasından, mağazanın kuponlarını alıp kullanırsanız gümrük vergisiyle dahi 100 Tl altında bir fiyata geliyor. Ben iki adet almıştım tanesi 84 tl ye 10 gün gibi kısa bir sürede gelmişti. Kulaklıklar fiyatına göre muhteşem.

Kendim için soruyorum. Belirttiğiniz kulaklık Windows bilgisayarlarda da kullanılabiliyor mu?
Hocam kusura bakma küçük bir yazım hatasından dolayı uyarı yemiştim, yazamadım.
Evet, şuan Windows 10 sistemli bilgisayarımda aktif olarak kullanıyorum. Bir kere eşleştirdikten sonra kulaklığı kutusundan her çıkardığınızda 1-2 saniye içinde otomatik eşliyor. Bağlantı mesafesi de (en azından benim bilgisayarıma göre) şaşırtıcı derecede uzun, 15-17 metre.

Geri
Yukarı