100 TL'ye klavye ve fare önerisi

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
İstediklerim:
  • Uzun bir mouse pad (zorunlu değil ama üzerinde Dishonored logosu olsa güzel olur).
  • Jitter yapmaya uygun ve mouse pad uyumlu mouse.
  • Hissiyatı güzel olan klavye. (zorunlu değil ama, gram ses çıkarmasa güzel olur.)
Ve toplam hepsi 100 TL tutsun istiyorum, üstüne çıkmayacak, ama altına inebilecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabileceğimin en iyisi Bu.
Eğer bütçeyi biraz arttırabilirsen Bu klavye ve Bu mouse iyi gibi. Fareyi ben kendim kullanıyorum gayet iyi ama klavyeyi bilmiyorum.

Vergilerle beraber bu mouse çok pahalı geliyor, en iyisi A101, şok, BİM'lere iyi bir kampanya gelmesini bekleyeyim.
Bulabileceğimin en iyisi Bu.
Eğer bütçeyi biraz arttırabilirsen Bu klavye ve Bu mouse iyi gibi. Fareyi ben kendim kullanıyorum gayet iyi ama klavyeyi bilmiyorum.

Philips markası aşırı berbat, o yüzden bu kampanyayı sevmedim.

Modeli incelemedim ama ilandan gördüğüm kadarıyla DPI seviyesi çok düşük ve fonksiyon tuşları göremiyorum. Yani DPI seviyesi değiştirilemiyor. Eğer son seçenek ise almanızı tavsiye ederim.

Senin tavsiye ettiğin Mouse'nin mouse Pad'ini uzun yapamıyor muyuz? Böyle çok küçük bir mouse Pad'i var, ben uzun seviyorum.
Modeli incelemedim ama ilandan gördüğüm kadarıyla DPI seviyesi çok düşük ve fonksiyon tuşları göremiyorum. Yani DPI seviyesi değiştirilemiyor. Eğer son seçenek ise almanızı tavsiye ederim.

Veya, direkt mouse Pad'i kaldırsam, fiyatı ucuzlar :D

Ablam, bu fareye değmez diyor DPI'si kaç olmalı genel olarak.

Benim gönderdiğime mi? DPI değerinin kaç olması gerektiği size kalmış. Benim attığım mouse kullanıcıya 4 farklı seçenek sunuyor ve mouse tekerleğinin hemen gerisindeki tuştan ayarlayabiliyorsunuz. Seçenekler 800/1600/2400/3200, DPI ne kadar yüksek olursa hassasiyet o kadar artar. Ben genelde 1600/2400 de kullanıyorum.

Geri
Yukarı