100 TL'ye Mouse Pad Önerisi

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Bütçem 50 - 100 lira gibi. Rengi hiç önemli değil. Düz siyah bile olur. Yeter ki büyük olsun. Yani klavyemin altında ve farenin altında olsun. Kaymasın hiç. Birde ucuz mouse pad'ler gibi şekilsiz falan da olmasın. Link atarsanız iyi olur. Birde klavye çok kayıyor. Kaymasını da önlerse iyi olur.

Klasse Huoyun Special Edition 48x40x4 MM Gamer Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri Az daha bütçenizi arttırıp bundan alabilirsiniz.
Yoksa bu:

Xrades Hyper Beast 90x40 Cm Xxl Gaming Oyuncu Mousepad Mouse Pad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL xrades marka çok önerilir bende dün sipariş ettim yakında gelir isterseniz test edip alınırmı alınmazmı belirtirim
Çok iyi olur. Peki klavyenin kaymasını önler mi ?

Klasse Huoyun Special Edition 48x40x4 MM Gamer Oyuncu Mouse Pad Fiyatları ve Özellikleri Az daha bütçenizi arttırıp bundan alabilirsiniz.
Yoksa bu:
Hocam bu çok pahalı. Bütçeyi yanlış belirtmişim. Bütçe 100 lira.

Teşekkür ederim hocam bilgi için. Ürün size gelirse deneyimlerini yazarsanız çok sevinirim.

Geldi hocam ben çok beğendim baskı kalitesi süper fotoğrafdaki ile aynı neredeyse renkler kalite olarak çok iyi mouse pad yağ gibi kayıyor tek sıkıntısı bana geldiğinde kokuyordu balkonda bir süre bırakınca kokusu gidiyor diyorlar ben parfüm sıktım koku gitti 1dk da kesinlikle öneririm.

Geldi hocam ben çok beğendim baskı kalitesi süper fotoğrafdaki ile aynı neredeyse renkler kalite olarak çok iyi mouse pad yağ gibi kayıyor tek sıkıntısı bana geldiğinde kokuyordu balkonda bir süre bırakınca kokusu gidiyor diyorlar ben parfüm sıktım koku gitti 1dk da kesinlikle öneririm.
Hocam hangi renk aldınız ?

Geri
Yukarı