100 TL'ye Oyun Amaçlı Kulaklık

aleksmc

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar max 100 TL bütçem var. Üstune biraz daha koy şunu al falan demeyin, zaten en fazla bunu ayarlayabildim. Uzun süreli kullanımda ağrı yapmayacak,sesi iyi veren, şöyle ışıklı mışıklı bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kullanacağınız ses çıkışının kalitesi biraz daha önemli sanki? Çünki ben Akg nin s8+ kulaklığını kullanıyorum. Piyasada en ucuz 300₺ ye satılıyor. Ama ses kartım kötü diye hiç performans alamıyordum. Usb ses kartı aldım 50₺'lik kulaklık ile aldığım deneyim bile fazlasıyla arttı.
Ek olarak anladığım kadarıyla Kulak üstü kulaklık istiyorsun. Kulak üstü benim ilgi alanıma girmediği için pek bilgi sahibi değilim. Birazdan diğer arkadaşlardan öneriler yağar burayı :)

Bu sabah Rampage SN-R7 MESH modelini sipariş ettim. Ben de çok fazla kulaklık aradım ama 100 TL bandında ve altında çok iyi modeller maalesef ki yok. Eğer aceleniz yoksa bütçeyi artırmaya bakın. İlla alacağım diyorsanız da benim gibi yorumları nispeten iyi olan her hangi bir kulaklığı alabilirsiniz. Ama bu biraz şans işi tabi. Kimisine iyisi denk gelir kimisine kötüsü. He bir de çok daha dikkatli kullanmak lazım ki 1-2 yıl götürsün en azından. Ayrıca beklentiyi de düşük tutmak lazım.:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı